Які мемкойни різко втратили у цінності після ухвального вироку Дональду Трампу.

  • 31.05.2024 15:00
  • 3 хвилини читання
Які мемкойни різко втратили у цінності після ухвального вироку Дональду Трампу.

Винесення обвинувального вироку Дональду Трампу за 34 кримінальні звинувачення спричинило значну нестабільність на ринку.

Цифрові активи, пов'язані з Дональдом Трампом, втратили значну вартість після того, як колишній президент США був знайдений винним за 34 обвинувачення, повідомляє CoinGape. MAGA, найбільша криптовалюта, що спрямована на Трампа, впала з $15 до $11,27 відразу після вироку. З того часу вона трохи відновилася і становить $14,74.

Інші монети, які були приурочені до Трампа, також втратили вартість, деякі з них значно зменшились протягом години. МАГА Хет (МАГА) впав на 16%, Супер Трамп (СТРАМП) - на 16%, а МАГА ВП (МВП) - на 22%.

Покрім торгівлі мемкоїнами, акції компанії Trump Media & Technology Group (DJT) на біржі Nasdaq також різко впали. За позаурочний час акції втратили 9%, що свідчить про занепокоєння інвесторів щодо наслідків вироку. Вирок вплинув на ринки, пов'язані з Трампом, показавши важливий зв'язок між фінансовими активами та політичними подіями.

Трамп стверджує свою невинність.

Всі 34 пункти обвинувачення проти Дональда Трампа були визнані обґрунтованими у справі про "гроші за мовчання". За обвинуваченням, Трамп спотворював ділові документи та оплатив за мовчання про роман з артисткою для дорослих Стормі Деніелс, щоб уникнути розголосу в пресі.

Це робить Трампа першим президентом США, якого визнали винним у скоєнні кримінального злочину. Після винесення вироку Трамп заявив про свою невинність і назвав судовий процес "сфальсифікованим".

На платформі Polymarket, що працює на основі технології блокчейн, трейдери продовжують робити ставки на перемогу Трампа над Байденом на майбутніх президентських виборах. Незважаючи на складну ситуацію, Трамп має солідне перевагу зі шансами на перемогу в 56% у порівнянні з 38% у Байдена.

У той час як ціни на монети Трампа різко впали, мемкоїни, інспіровані діями президента США Джо Байдена, зросли в ціні. Це демонструє, як політичні події можуть впливати на курс криптовалют.

Вас може зацікавити це:

  • Чи вплине перемога Трампа на ціни Біткоїну, Солани та інших криптовалют?
  • Скільки грошей у Дональда Трампа у криптовалюті?
  • Дональд Трамп заробляє $1 млн на мемкоїні: про яку криптовалюту йдеться