3 альткоїни для продажу в умовах спаду на ринку

  • 31.05.2024 12:30
  • 3 хвилини читання
3 альткоїни для продажу в умовах спаду на ринку

Після невеликої корекції на ринку криптовалют почався спад, тому трейдери в пошуках альткоїнів для продажу.

У зв'язку з поточною корекцією криптовалютного ринку, багато інвесторів шукають способи зниження ризиків і уникнення втрат. Хоча деякі криптовалютні активи мають потенціал для довгострокового зростання, інші можуть не витримати коливань на ринку.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з трьома альткоїнами, які можна продавати під час коригування ринку.

Ефіріум (ETH)

У цьому місяці Ethereum показав домінування на криптовалютних графіках, зросши більш ніж на 22%, а його ціна коливалася навколо рівня опору в $4 000. Стрибок ціни Ethereum був спричинений регуляторним схваленням Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) для спотових ETH.

Проте з'явилися різні точки зору щодо впливу ETF: аналітики стверджують, що низькі обсяги не суттєво впливатимуть на ціну активу. Ціна Ефіріума становить $3 732, після зниження на 0,48% сьогодні та 0,33% на цьому тижні. Проте щомісячні показники залишаються на рівні 24% відзначеними позитивно.

Рипл (XRP)

У цьому році Ripple зазнав втрат на криптовалютному ринку, що змінило попередні бичачі прогнози щодо цього активу. У зв'язку з триваючими регуляторними суперечками з SEC, багато людей все ще вважають перспективи альткоїна несприятливими. Курс Ripple становить $0,519, що є зниженням на 0,70% за сьогодні та на 1,68% за цей місяць. Незважаючи на збільшення обсягів торгів на 12%, внутрішні дані ланцюжка свідчать про негативне становище.

Шиба-іну (ШІБ)

Шиба Іну, як і інші мемкоїни, зазнала втрат протягом останніх 24 годин. Сьогодні токен подешевшав на 7,2%, а його ціна коливається в районі $0,00002585. Зниження курсу SHIB можна помітити в обсягах торгів, але в остаточному підсумку це відбувається на тлі загальних настроїв, які приводять його до списання серед інших альткоїнів.

Продаж альткоїнів під час корекції ринку може допомогти інвесторам знизити ризики та зберегти капітал. У зв'язку з поточною ринковою ситуацією важливо ретельно аналізувати кожен актив і приймати рішення, керуючись довгостроковою перспективою та особистими фінансовими цілями.

Це може бути цікаво для вас:

  • Як правильно оцінити настрої на ринку перед купівлею криптовалюти?
  • Спеціалізовані криптопортфелі: як збільшити прибуток на ринках вузької спеціалізації
  • Як розносити ризики у інвестиціях через диверсифікацію

За інформацією, опублікованою на сайті coingape.com