3 криптовалюти, які коштують менше $0,10, можна придбати в найближчому майбутньому.

  • 22.02.2024 13:01
  • 4 хвилини читання
3 криптовалюти, які коштують менше $0,10, можна придбати в найближчому майбутньому.

Незважаючи на невелику вартість, ці альткоїни мають великий потенціал.

Починаючи з цього тижня, більшість активів на криптовалютному ринку показують винятково позитивні результати. Деякі з них все ще доступні за низьку ціну входу - менше ніж $0,10 за одиницю.

Ми провели аналіз криптовалютного ринку і склали список трьох активів, які на даний момент коштують менше 10 центів, проте можуть стати одними з найвигідніших варіантів для інвестицій у найближчому майбутньому.

Радікс (XRD) - це криптовалюта, яка була створена для полегшення мікроплатежів і спільного використання даних.

Першою з них є Radix (XRD), криптовалюта блокчейну першого рівня, яка є відкритою, взаємопов’язаною платформою для розробників потужних децентралізованих фінансових застосунків (DeFi). Цей альткоїн нещодавно показав міцні ознаки зростання за результатами технічного аналізу.

Розгорнувши свій спадний тренд починаючи з квітня 2023 року, XRD може потенційно подвоїти свою ринкову вартість та досягти капіталізації у розмірі $1 мільярда у 2024 році. На момент підготовки огляду ціна монети становила $0,0481, що означає зростання на 31,69% протягом тижня і 17,33% за останній місяць.

Мережа Celer (CELR)

CELR - це токен, що базується на мережі Ethereum і використовується платформою Celer Network, яка надає можливість масштабування на другому рівні для швидкої, зручної, економічно вигідної та безпечної роботи блокчейн-додатків.

Він забезпечує легкий доступ користувачів в один клік до DeFi, GameFi, NFT, токенів управління та багатьох інших можливостей на різних ланцюжках. CELR може бути використаний для оплати комісій за обслуговування та транзакцій постачальникам послуг поза мережею.

Недавно Celer Network уклала партнерські відносини з r/CryptoCurrency для спрощення з’єднання Moons (MOON) між Arbitrum Nova та Arbitrum One. Це привернуло увагу інвесторів до їх токену, який наразі торгується за ціною $0,023, збільшившись на 4% за день, 15% за тиждень і 33% за місяць.

Ланцюг Ванар (ВАНРИ)

Вуглецево-нейтральна, швидка і доступна мережа L1 для розваг Vanar Chain (VANRY) здобула велику популярність у цьому секторі завдяки успішній інтеграції з PAAL AI, WalletConnect і Thirdweb.

На момент написання статті VANRY торгується по ціні $0,0936, що означає зростання на 11% за останні 24 години, 47% за останні сім днів і 42% за останній місяць.

Всі зазначені вище криптоактиви, які коштують менше $0,10, показали потенціал для розвитку і підвищення їх ціни. Проте у цій галузі все може раптово змінитися, тому проведення власних досліджень перед покупкою є надзвичайно важливим.

Можливо, вас зацікавить це.

  • 3 криптовалюти, які можуть повторити успіх Worldcoin
  • Токени та монети: основні відмінності, які потрібно знати
  • Що означають дрейнери в криптовалюті та як запобігти втраті коштів