3 криптовалюти, які варто придбати цього тижня за менш ніж $1

  • 15.04.2024 12:46
  • 3 хвилини читання
3 криптовалюти, які варто придбати цього тижня за менш ніж $1

Новий тиждень відкриває перед нами нові можливості, особливо на ринку інвестицій. Давайте розглянемо, на які криптовалюти варто звернути увагу цього тижня.

Існують три криптовалюти, які на даний момент коштують менше одного долара за одиницю, але можуть стати привабливими варіантами для покупки для криптотрейдерів та інвесторів на цьому тижні.

Кардано (ADA) - це криптовалюта, яка швидко стає дуже популярною серед інвесторів.

Навіть якщо за останні тижні Cardano (ADA) не спостерігалося жодного великого зростання або падіння, ця ситуація може змінитися незабаром, і можна очікувати зростання ціни на 17%.

Проте, минулого тижня ціна Cardano коливалася на рівні $0,568, втративши 3,18% за день, 0,92% за тиждень і 23,95% за попередній місяць.

Цікаве дослідження: Після халвінгу майнери біткоїну продадуть BTC на мільярди доларів, вказує звіт 10x Research.

Собакова монета (DOGE)

У той же час, Dogecoin (DOGE) проявляє биківські настрої і, якщо йому вдасться піднятися вище $0,20, його наступною ціллю може стати велика позначка в $0,40.

Cобака торгувалася за ціною $0,193 (на кінець минулого тижня), що свідчить про зростання на 11,29% за попередні сім днів, а також про накопичене зростання на 13,95% на місячному графіку.

Деген (DEGEN)

Нарешті, Degen (DEGEN), мемкоїн, стає сильним конкурентом для відомих криптовалют, таких як Dogecoin, Shiba Inu (SHIB) та інших. Навіть за кількістю щотижневих активних трейдерів він випереджає DOGE.

Також уважно читайте: Продають криптовалюту Dogecoin за допомогою кішок: як може вплинути ріст негативних настроїв на ціну DOGE.

За ціною на кінець минулого тижня, новачок на ігровому полі мемних монет показав зростання на 6,38% за день, а також значний ріст на 179,70% за весь тиждень. З моменту свого запуску 13 березня 2024 року він показав неймовірний приріст на 511,90% і торгувався за ціною $0,00007339.

Криптовалюти, які були згадані раніше, можуть бути чудовою можливістю для збільшення вашого портфеля на цьому тижні. Однак, тенденції в цьому секторі іноді можуть змінюватися без попередження, тому важливо провести власні дослідження перед вкладанням коштів.

Нагадуймо, що Роберт Кійосакі пояснив, чому він ніколи не придбає біткоїн-ETF. На відміну від багатьох інвесторів, Кійосакі утримується якомога далі від фінансових продуктів Волл-стріт, мотивуючи це бажанням зберегти автономію та контроль над своїми інвестиціями.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами.

3 ідеї з великим потенціалом, ніж будь-яка криптовалюта.

Галузеві криптопортфелі: як збільшити прибуток на спеціалізованих ринках

Три криптовалюти, які варто купити у 2024 році

За даними: Finbold.