3 криптовалюти, із якими краще утриматися від торгівлі наступного тижня

  • 16.01.2024 17:27
  • 4 хвилини читання
3 криптовалюти, із якими краще утриматися від торгівлі наступного тижня

Наступного тижня варто уникати торгівлі трема криптовалютами, оскільки враховуючи дані RSI від CoinGlass на 13 січня, вони не є перспективними.

Трейдери можуть використовувати різноманітні стратегії керування ризиками, одним з ключових принципів яких є уникнення перенасиченості криптовалют. Такий підхід особливо ефективний для захисту трейдерів від раптових змін тенденцій, які можуть стати причиною значних втрат.

У наборі інструментів для управління ризиками особливе місце займає індекс відносної сили (RSI). Використовуючи його, можна визначити час, коли актив є перекупленим, оскільки цей показник може свідчити про готовність прийти спадна тенденція.

Finbold виділив три криптовалюти, торгування якими не рекомендується на наступний тиждень, з урахуванням даних RSI від CoinGlass на 13 січня. Ethereum Name Service (ENS), Sui Network (SUI) і ConstitutionDAO (PEOPLE) показують сигнали перекупленості і, відповідно, додаткові ризики.

Конституційний ДАО (ЛЮДИ)

Згідно з інформацією від CoinMarketCap, "ConstitutionDAO" є проваленим експериментом. Однак спекулянти продовжують торгувати його токеном PEOPLE з дуже позитивними короткостроковими результатами. Більше того, PEOPLE проявляє ознаки перекупленості, оскільки його 24-годинний RSI становить 70,17.

Монета ConstitutionDAO торгується по ціні 0,0399 доларів на момент написання цієї статті, знизившись на 4% за день. Також варто зазначити, що її тижневий індекс відносної сили становить 85,17. Інвесторам рекомендується уникати торгівлі монетою PEOPLE, оскільки вона не має органічної цінності.

Ethereum Name Service (ЕНС)

Незважаючи на великий попит на Ethereum Name Service (ENS), на даний момент краще уникати торгування цим активом. Це підтверджується значенням RSI на рівні 77 і майже 89 пунктів на денному і тижневому графіках відповідно. Наразі вартість токену ENS становить $22,99, знизившись на 8,8% протягом останніх 24 годин.

Sui Network (SUI) - це блокчейн-платформа, яка спрямована на покращення масштабованості й швидкості транзакцій. Вона побудована на базі технології Clique Proof of Authority (CPoA) і пропонує розширення можливостей для створення децентралізованих додатків, смарт-контрактів та токенів. Sui Network має за мету стати важливим гравцем у сфері blockchain-технологій, забезпечуючи швидкі та масштабовані транзакції для користувачів.

SUI також сигналізує про надмірність з 75,48 і 84,35 пунктами RSI на денному і тижневому таймфреймах відповідно. Sui Network привернула увагу інвесторів Web3 завдяки своїй високій масштабованості рішення рівня 1 і моделі, орієнтованої на активи, схожої на Radix (XRD) і MultiverX (EGLD). SUI демонструє зростання на 5,35% за останні 24 години, торгуючись на рівні 1,27 доларів на момент написання матеріалу.

Загалом, перечислені криптоактиви протягом найближчого тижня можуть не бути найкращим варіантом для інвестицій з-за кількох причин, тому поки краще уникати їх. Однак, важливо провести власні дослідження і завжди бути готовими, оскільки ситуація в цій галузі може швидко змінитися.

Ви можете зацікавитися цим:

  • 5 основних рис характеру, які повинен мати кожен початкуючий трейдер
  • Кращі криптовалютні біржі без проходження верифікації особи (KYC)
  • Як передбачити ціну Біткоїна: сім ключових факторів