3 популярні мем-монети, вартість яких стрімко збільшується.

  • 08.03.2024 17:16
  • 3 хвилини читання
3 популярні мем-монети, вартість яких стрімко збільшується.

Мем-монети, такі як PEPE, SHIB і DOGE, стрімко набирають популярність завдяки "побічному ефекту" від зростання BTC та ETH.

PepeCoin, Shiba Inu і Dogecoin зросли протягом останніх 24 годин, коли Ethereum наблизився до $4 000 — рівня, який був зафіксований у грудні 2021 року.

PEPE стрімко збільшився на 26% через новий оптимізм, тоді як DOGE і SHIB зазнали втрат у четвер і зросли на 10%. Категорія мем-монет, яку відстежує CoinGecko, показала середнє зростання сектору на 8,6%, тоді як CoinDesk 20, широкий індекс різних токенів, зрос на 2,53%.

Трейдери використовують мем-монети як проксі-ставку на підйом Ethereum з кінця лютого.

Коли курси Біткоїну і Ефіру зростають, то виникає "побічний ефект", при якому курси монет, розміщених на платформах Ethereum і Solana, також підвищуються, включаючи мем-монети, — розповів Слейтер Хайль, співзасновник і операційний директор DeFi-платформи Blueberry Protocol. Інвестори будуть активно використовувати ці сприятливі умови для інвестування, зокрема, в мем-монети. Проте в середньостроковій перспективі він очікує повернення інтересу до "фундаментально керованих" альткоїнів.

Цікава новина: Ціна криптовалюти Solana готова зробити прорив та перевищити $150 за два роки.

Попит на Ефір почав зростати середині січня через очікування, що він стане наступним токеном після Біткоїна, на який отримає спотовий біржовий фонд (ETF) в США.

Раніше ми повідомляли, що SEC відклала розгляд заявок на спотові Ethereum-ETF від BlackRock і Fidelity. Найбільш ймовірний термін для їх схвалення - травень 2024 року. Аналітики Bloomberg оцінюють шанс позитивного рішення SEC на цей час у 50%.

Зокрема, агентство цікавиться, чи викликає механізм Proof-of-Stake (PoS) у користувачів особливі побоювання щодо схильності Ethereum до шахрайства та маніпуляцій. Коментарі до заявок щодо інвестиційних продуктів Комісія збиратиме протягом 21 дня.

Ознайомтеся з іншими популярними ресурсами.

Reddit здійснює покупку Біткоїна та Ефіріуму.

Чи досягне Ethereum рівня $10 000 до 2024 року — питання для аналітики.

Децентралізовані додатки Ethereum були інтегровані в мережу Біткоїна: наслідки

За інформацією з сайту coindesk.com.