4 криптовалюти, які варто розглянути для інвестування у березні

  • 16.03.2024 13:16
  • 4 хвилини читання
4 криптовалюти, які варто розглянути для інвестування у березні

Негативні тенденції на крипторинку не вщухають. Незважаючи на значні коливання провідних монет (зокрема, 15 березня ціна Біткоїна впала нижче $68 тис.), альткоїни все ще залишаються в центрі уваги інвесторів з усього світу. У цьому матеріалі ми розглянемо чотири монети, які можуть приносити значні прибутки.

Раніше ми зазначили, що серед перспективних криптовалют варто відзначити XRP, The Sandbox (SAND), Cardano (ADA), а також Polkadot (DOT) та Chainlink (LINK). Сьогодні розглянемо ще кілька інших альткоїнів, які, за думкою різних експертів, мають потенціал приносити великий прибуток інвесторам.

Отже, за даними аналітиків CoinMarketCap ось чотири криптовалюти, на які варто звернути увагу для інвестування у березні:

  1. Біткоїн зеленого кольору ($GBTC).
  2. Скотті штучний інтелект ($SCOTTY).
  3. Токен Smog ($SMOG).
  4. Токен Губка V2 ($SPONGEV2).

Зелений Біткоін ($GBTC)

На фоні зростання популярності оригінальної монети "Зелений Біткоїн" також показує хороші результати. Він поєднує в собі традиції BTC з екологічною "свідомістю" блокчейн-технології Ethereum. Об'єднуючи кращі якості обох, Green Bitcoin ($GBTC) звернув на себе увагу інвесторів з самого початку свого криптовалютного шляху.

"Гейміфікований зелений стейкінг" - новинка, яку досі не було в криптовалютному світі і це зрозуміло, чому користувачі з радістю обирають цю перспективну криптовалюту.

Зелений Біткойн цікавить багатьох сучасних інвесторів тим, що він на 10 000 разів екологічніший, ніж "оригінальний" Біткойн.

Цікава тема: Скільки українці заробили на криптовалюті у 2023 році - Chainalysis.

Скотті - штучний інтелект ($SCOTTY)

Якщо ви слідкуєте за аналізом криптоекспертів та інфлюенсерів, то напевно вже чули, що молода монета-мем Scotty the AI швидко набирає популярність.

Той факт, що $SCOTTY успішно завершив свій попередній продаж в рекордно короткі строки, свідчить про те, що не лише експерти вірять у майбутнє зростання цієї монети, а й інвестори розуміють її потенціал.

Хоч Scotty the AI вже встиг позиціонувати себе як один з найкращих криптовалютних пресейлів 2024 року, здається, що невдовзі ми побачимо повне розкриття потенціалу цієї монети. Експерти вважають, що цей новий ШІ-альткоїн «вибухне» після запуску.

Токен Smog ($SMOG)

Це нова перспективна мем-монета, на яку експерти покладають великі надії. Значний інтерес пов'язаний з тим, що володіння цим альткоїном дозволяє користувачам претендувати на найбільший аірдроп Солани.

Отже, якщо ви прагнете взяти участь у цьому аеродромі, щоб виграти великі призи і можливо отримати значний прибуток від своїх інвестицій, розгляньте $SMOG як об'єкт для інвестування.

Мийка Токен В2 ($SPONGEV2)

Під час читання назви цієї мем-монети виникає спогад про успіх, який було досягнуто попередньою версією - оригінальною $SPONGE. Вважається, що нова версія, $SPONGEV2, є більш "продвинутою" і перспективною. Деякі аналітики вважають, що $SPONGEV2 може пережити ріст в ціні в 100 разів.

Ознайомтеся з іншими відомими матеріалами.

Ціни на мем-монети різко підскочили - з'явилася причина.

Названо криптовалюти, які досягли максимальної вартості протягом останніх двох років.

Ілон Маск оголосив про покупку автомобілів Tesla за криптовалюту DOGE.