Адам Бек помітив, що біткоін рухається до рівня $100 000.

  • 15.03.2024 08:45
  • 2 хвилини читання
Адам Бек помітив, що біткоін рухається до рівня $100 000.

Адам Бек, Глава компанії Blockstream, вважає, що ціна біткоїна збільшиться до $100 000. Він поділився цією думкою на своїй сторінці в соціальній мережі X.

У вівторок ціна біткоїну досягла рекордних $73 000. Ніхто не зміг залишитися байдужим до цього. В середу ціна трималася вище $73 000. Здається, що багато хто не відчуває такої ейфорії зараз, оскільки ціна в $100 000 вже давно була очікувана. Інвестори просто чекають на цей момент», - відзначив Бек.

У своєму недавньому інтерв'ю Бек пояснив, чому він вважає, що курс біткоїна має великий потенціал росту.

"Я вважаю, що це вже готово до того. Біткоїн показує гарні результати, і в мережі з'явилося безліч нових застосунків, таких як Strike з простим інтерфейсом користувача. Фундаментальні показники та ціна трохи відрізняються, тому я вважаю, що ціна доганяє", - сказав він.

Адам Бек - це хто?

Адам Бек - програміст, який спеціалізується на розробці систем безпеки і підтвердженні операцій. Його дослідження вплинули на багато сучасних технологій і стали основою для багатьох ключових рішень у галузі Біткоїна.

Багато людей вважають, що саме ідеї Адама Бека надихнули Сатоші Накамото на створення Біткоїна. Хоча Бек не мав прямого відношення до створення цієї цифрової валюти, його концепції та ідеї відіграли ключову роль у її розробленні.

Інші прогнози свідчать про те, що у майбутньому ситуація може змінитися.

Голова відділу досліджень компанії FundStrat Том Лі вважає, що до кінця року ціна біткоїна може досягти рівня у $150 000.

Коментарі почали з'являтися в той момент, коли ринок біткоїна, схоже, сповільнився після зростання на 35% і досягнення позначки в $53 000.