Адміністрація Флориди та Аляски встановила заборону для Binance на надання послуг своїм мешканцям.

  • 27.01.2024 13:15
  • 3 хвилини читання
Адміністрація Флориди та Аляски встановила заборону для Binance на надання послуг своїм мешканцям.

Регулятори штатів Аляска і Флорида наказали американській підрозділу криптобіржі Binance не надавати свої послуги мешканцям цих штатів.

Флорида й Аляска прийняли обмежувальні заходи щодо діяльності Binance.US - американської філії компанії Binance, у зв'язку з тиском з боку регуляторів. Криптовалютна біржа більше не має права надавати свої послуги мешканцям цих штатів.

Цікаво, що фінансовий нагляд Флориди оперативно зупинив дію ліцензії Binance на місцевому рівні. Управління фінансового регулювання прийняло заходи після того, як колишній генеральний директор Binance Чанпен Чжао (CZ) визнав порушення правил боротьби з відмиванням грошей.

Зізнання Чжао було зроблено за тиждень до прийняття надзвичайної постанови штату. Тепер у Флориді заборонено компаніям здійснювати діяльність з переказу грошей.

У той же час банківське відділення Аляски відмовило Binance.US у подальшому отриманні ліцензії. Рішення про це було прийняте Департаментом банківських справ та цінних паперів Аляски на початку січня 2024 року. Правовий статус Binance.US в інших штатах залишається невизначеним. Аналогічна ситуація спостерігається і для криптовалютного гіганта в інших країнах.

Про що ще відомо

У грудні федеральний суд США засудив Чжао за порушення Закону про банківську таємницю. Угодою про врегулювання претензій, Чжао змушений був покинути свою посаду голови правління Binance.US та передати право голосу довіреній особі, що зволікло його вплив на процес управління компанією.

Раніше він також покинув посаду генерального директора глобальної біржі, а сама Binance погодилася сплатити регуляторам штрафи у сумі $4,3 млрд. Новий керівник Binance, Річард Тен, заверив, що сплата не вплинула на фінансовий стан біржі.

Навіть при впливі уряду США проти головної компанії, Binance.US продовжує діяти в країні. У листопаді її представники підтверджували, що платформа надалі функціонує без проблем і надає своїм клієнтам повний спектр продуктів і послуг.

Після того, як Чжао визнав свою провину, він запропонував свою частку у Binance.US в розмірі 4,5 млрд доларів як заставу для отримання дозволу на виїзд в Об'єднані Арабські Емірати. Однак суддя Річард Джонс відхилив цю вимогу і залишив Чжао в США. Зараз CZ очікує винесення вироку, який запланований на кінець лютого 2024 року з можливим 18-місячним тюремним устроєм.

Ви, можливо, пропустили:

  • Binance Pay буде поєднано з українським криптогаманцем: що це означає для користувачів
  • Уряд Індії вирішив заборонити провадження діяльності основних криптовалютних бірж, зокрема Binance, Huobi та KuCoin.
  • Binance презентувала революційну функцію автоматичного переказу.