Акаунт компанії MicroStrategy у соціальній мережі X було взламано.

  • 26.02.2024 11:15
  • 3 хвилини читання
Акаунт компанії MicroStrategy у соціальній мережі X було взламано.

У соціальній мережі X був скомпрометований аккаунт компанії MicroStrategy, унаслідок чого хакери розмістили на сторінці посилання на фальшивий аірдроп токена MSTR, що базується на Ethereum. Про це повідомляє портал Cointelegraph.

Для участі в "роздачі" користувачам пропонувалося перейти за посиланням і авторизувати свій гаманець.

За даними аналітичних платформ ZachXBT і Scam Sniffer, збитки від кібератаки вже перевищують $440 000. Зокрема, в ZachXBT виявили, що лише один користувач втратив понад $420 000 всього за кілька хвилин після появи першого шкідливого посилання на акаунті MicroStrategy в X.

Фахівці поспішили вказати на очевидний характер афери, а британський інвестор під псевдонімом Кобі відзначив, що компанія MicroStrategy, спрямована винятково на біткоїн, скоріш за все, не розглянула б можливість запуску токену на базі Ethereum.

Що важливо знати про MicroStrategy MicroStrategy - це відома американська компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення для аналітики та бізнес-інтелекту. Компанія володіє великим досвідом у цій галузі та має велику кількість клієнтів по всьому світу. MicroStrategy пропонує широкий спектр продуктів, які допомагають підприємствам збирати, аналізувати та використовувати дані для прийняття кращих стратегічних рішень. Вони також пропонують рішення для мобільної аналітики, хмарних обчислень та інших сучасних технологій. Знання про MicroStrategy може бути корисним для бізнесу та технологічного розвитку компаній, оскільки їх продукти допомагають підвищити ефективність роботи і забезпечують конкурентні переваги на ринку.

MicroStrategy - це компанія, що спеціалізується на бізнес-аналітиці. У серпні 2020 року вони вирішили ввійти на ринок біткоїнів, вклавши $250 млн у покупку BTC. З того часу компанія активно поповнює свій запас біткоїнів, накопичивши вже понад 190 000 монет на загальну суму близько $10 млрд.

Цей підхід не тільки зміцнив позицію компанії як одного з найбільших інституціональних інвесторів у біткоїн, але й привернув значну увагу до MicroStrategy з боку інвесторів.

Хто ще постраждав від кібератаки?

18 лютого стало відомо, що біржа FixedFloat постраждала від хакерської атаки. Зловмисникам вдалося викрасти 409 BTC та інші криптовалюти на суму близько $5 млн.