Акції компанії Coinbase втратили вартість через Чиказьку товарну біржу.

  • 17.05.2024 13:15
  • 2 хвилини читання
Акції компанії Coinbase втратили вартість через Чиказьку товарну біржу.

На ранок четверга, 16 травня, акції біржі Coinbase втратили 8% своєї вартості і опустились до рівня $202 після того, як стало відомо, що Чиказька товарна біржа (CME) планує запровадити спотову торгівлю біткоїнами. Про це повідомляє CoinDesk.

Біржа CME в Чикаго, з історією понад століття, є найбільшою ф'ючерсною біржею і фінансовим центром у світі. Дня донедавна Coinbase здобувала великі прибутки як найпопулярніша біткоїн-біржа в США, проте ця перевага може змінитися, якщо на цей ринок вийде CME.

Чиказька товарна біржа має багато переваг.

Американські регулятори визнали CME як "системно важливе підприємство фінансового ринку", що означає, що воно підлягає більш суворому контролю. Багато інвесторів також вважають, що це означає, що уряд ніколи не допустить банкрутства CME в разі фінансового тиску.

CME вже є найбільшою біржею ф'ючерсів на біткоїн за обсягом відкритих позицій в США.

Фондова біржа повідомила, що організовує зустрічі з трейдерами, які мають бажання здійснювати угоди з біткоїнами на регульованому ринку.

Нові спотові біржові фонди біткоїну (ETF) надали трейдерам безпечніший спосіб інвестувати у токен. Понад 500 установ вже скористалися цією можливістю лише за перші три місяці, вклавши у фонди понад $10 млрд. Інші, понад $40 млрд, інвестували роздрібні трейдери.

Проблеми, з якими зіштовхується Coinbase.

Важливо відзначити, що у Coinbase час від часу виникають технічні проблеми, які впливають на їх роботу.

Так, недавно біржа стала жертвою масштабної аварії, через що її послуги стали недоступні як для комп'ютерів, так і для мобільних пристроїв.