Акції компанії Hut 8 зазнають падіння після звільнення голови правління.

  • 08.02.2024 11:16
  • 2 хвилини читання
Акції компанії Hut 8 зазнають падіння після звільнення голови правління.

Записи акцій майнінгової компанії Hut 8 скоротились на 8% 7 лютого внаслідок виходу генеральної директорки Джеймі Левертон з компанії. Про це повідомляє CoinDesk.

У компанії оголосили, що Левертон працювала на посаді генерального директора протягом трьох років. Тепер цю посаду займає Ашер Генут, який був одним зі засновників U.S. Bitcoin Corp. (USBTC) й став президентом та директором компанії Hut 8 у листопаді після їх об'єднання з USBTC.

"Об'єднання Hut 8 та US Bitcoin Corp. стало критичним моментом для обох компаній. На сьогоднішній день Hut 8 проходить важливий етап розвитку, і ми вважаємо, що Ашер має унікальні навички, які можуть прискорити наш шлях до лідерства на ринку", - заявив голова ради директорів Hut 8, Білл Тай.

Звіт щодо об'єднання

18 січня було опубліковано звіт компанії JCapital Research, в якому зазначалося, що злиття Hut 8 з іншим майнером біткоїнів USBTC може створити ризики для інвесторів Hut 8.

Зокрема, вчені виявили, що USBTC стикається з "юридичними проблемами" і більшість акцій нової біткоїнової майнінгової компанії контролюється "нерозкритою пов'язаною стороною". Крім того, JCapital заявляє, що Майкл Хо, генеральний директор USBTC і нині головний стратег Hut, приховував свої зв'язки з акціонерами Honig Group, яку SEC звинувачує у використанні "класичних шахрайських схем" за даними з 2019 року.

Внаслідок опублікування звіту, акції компанії Hut 8 18 січня втратили 23% своєї вартості, знижившись з $9,30 до $7,10.

Угода про об'єднання

У вересні 2023 року відбулося об'єднання компаній Hut 8 та US Bitcoin Corp. Окончательне рішення про угоду було прийнято Верховним судом Британської Колумбії (Канада). Об'єднана компанія отримала назву Hut 8 Corporation, а її акції тепер доступні на американській фондовій біржі.