Акції MicroStrategy досягли 20-річного максимуму.

  • 27.03.2024 10:15
  • 2 хвилини читання
Акції MicroStrategy досягли 20-річного максимуму.

На 26 березня акції компанії MicroStrategy піднялися до рекордних $1909 за штуку, що сталося вперше за останні 20 років. Ця інформація підтверджується даними з Yahoo Finance.

Після того, як в березні було куплено 9245 BTC, курс Bitcoin стрімко зростає. Загальні резерви компанії MicroStrategy складають 214 250 монет, що перевищує 1% від усієї кількості біткоїнів на ринку. Це стрімке збільшення ціни Bitcoin та приплив інституційного капіталу позитивно позначається на фінансовому стані MicroStrategy.

Графік зміни вартості акцій MSTR за останні 12 місяців. Інформація взята з Yahoo Finance.

Тільки під час "бульбашки доткомів" на початку 2000-х років курс акцій корпорації був вищим. Проте цей сплеск був нестійким, оскільки в наступні роки акції впали в ціні на понад 99% через кризу на ринку.

Стратегія MicroStrategy щодо біткоїну - рерайт текstu.

У серпні 2020 року компанія MicroStrategy разом з її засновником Майклом Сейлором оголосили про впровадження стратегії інвестування в Біткоїн. Ця стратегія включає постійні покупки біткоїнів без наміру їх продажу, вважаючи BTC стратегічним активом.

Компанія не відмовилася від своєї стратегії навіть під час спаду ринку, коли курс біткоїна та її акцій знизився у декілька разів. MicroStrategy також активно бере в позику капітал для придбання додаткової кількості монет.

Мікростратегії облігації

Корпорація MicroStrategy планує залучити $500 млн для подальшого придбання біткоїнів шляхом емісії облігацій з виплатою у 2031 році. За словами Майкла Сейлора, краще використовувати дешевий позиковий капітал на купівлю основного цифрового активу.