Активи Крейга Райта були заморожені судом.

  • 01.04.2024 07:00
  • 2 хвилини читання
Активи Крейга Райта були заморожені судом.

У Великій Британії суд вирішив заморозити активи австралійського підприємця Крейга Райта на суму $7,6 млн по всьому світу після того, як стало відомо, що він неправдиво представляв себе як творця Біткоїна Сатоші Накамото. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Знімок рішення суду. Джерело: Вищий суд Лондона.

Зараз Райт повинен розкрити всі свої активи, за винятком $7,6 млн, які вже відомі суду. Замороження активів свідчить про сумніви щодо чесності австралійця через його минуле невиконання судових рішень.

Нове судове обмеження ще більше стягує можливості Райта щодо розпочаття додаткових судових процесів, пов'язаних із Сатоші Накамото. Також забезпечується, що активи залишаться доступними для відшкодування великих витрат.

Судові перегони

Суддя прийняв відповідне рішення після того, як Крейг Райт зазнав кінцевої поразки у судовому процесі проти Crypto Open Patent Alliance (COPA). Згідно з рішенням суду, Райт не є автором документа про Біткоїн, не створив Біткоїн і не був розробником його початкового програмного забезпечення, спростувавши його попередні твердження.

Отже, суддя задовольнив клопотання COPA та заморозив активи Райта. Тепер він не зможе використовувати свої активи та ухилятися від витрат, пов'язаних із цією справою. Крім того, британський суд визнав, що нещодавнє переведення акцій Райта до закордонної компанії "викликає серйозні побоювання" щодо намірів австралійця уникнути судового рішення про відшкодування витрат.

Змови Крейга Райта

Колишній колега Креґа Райта, Крістен Агер-Ханссен, який раніше працював генеральним директором у компанії nChain Group, був змушений покинути компанію після виявлення змови, організованої австралійським бізнесменом. У жовтні 2023 року екс-глава nChain заявив, що він втратив віру в те, що вчений nChain, Райт, є Сатоші Накамото - творцем Біткоїна. Він також оприлюднив знімок звіту з відповідними доказами.