Активність довгострокових власників BTC падає.

  • 10.04.2024 11:45
  • 3 хвилини читання
Активність довгострокових власників BTC падає.

На високому історичному піку у березні відбувся великий випадок фіксації прибутку довгостроковими власниками BTC, проте після цього спостерігалося зниження такої активності. Інформація про це міститься у звіті сервісу Glassnode.

"Зафіксований прибуток довгостроковими власниками зростає після досягнення історичних максимумів, але в останні тижні спостерігається його зниження", - зазначено у звіті.

Згідно з звітом, баланс активів між довгостроковими власниками біткоїнів і новим попитом свідчить про те, що наразі ринок перебуває на початкових стадіях ейфорії, або фази відкриття цін. Зазначається, що попередні фази ейфорії супроводжувалися численними падіннями цін, що перевищували 10%, більшість з яких були глибшими, а корекції цін на 25% і більше були нормою.

З моменту досягнення історичного максимуму біткоїна в березні були лише дві корекції ціни на 10% і більше», - зазначено в звіті.

Також відзначено, що значним стимулом ринкових спекуляцій зараз є халвінг, який має відбутися наступного тижня. Засновник VeChain Санні Лу вказав, що зараз насамперед відбувається перехід у сприйнятті впливу халвінгу - від традиційного розуміння з погляду пропозиції до зовнішніх макроекономічних факторів.

Лу зауважив, що увага відводиться від математики халвінгу, яка призводить до зростання цін через обмежений обсяг пропозиції, а все більше звертається до впливу макроситуації.

Курс постійно змінюється, залежно від різних факторів.

Протягом минулого тижня, з 1 по 5 квітня, ціна біткоїна знизилася на 5,1% і опустилася нижче рівня $65 500. Проте протягом тижня курс біткоїна ненадовго відновився до $70 000, але потім знову знизився до $68 500.

Ймовірно, такі коливання відбуваються через те, що великі інвестори активно накопичують запаси та збільшують торгові обсяги для підтримки нової хвилі зростання.

Прогнози щодо курсу

Антоніо Скарамуччі, засновник інвестиційної компанії Skybridge Capital, очікує, що ціна біткоїна в поточному циклі досягне $170 000.

Він також розглядає можливість досягнення ринкової капіталізації біткоїна 50% від оцінки золота.