Аналітик PlanB стверджує, що курс Біткоїна ніколи більше не знизиться нижче даної позначки.

  • 05.02.2024 07:46
  • 4 хвилини читання
Аналітик PlanB стверджує, що курс Біткоїна ніколи більше не знизиться нижче даної позначки.

Аналітик PlanB, що спеціалізується на криптовалютному ринку, передбачає, що Біткоїн встановить новий історичний рекорд і перестане падати нижче за намічену його мінімальну ціну.

Відомий трейдер PlanB поділився у соціальній мережі X своїми роздумами щодо можливого цінового руху Біткоїна (BTC). Він зазначив, що обчислене зважене ковзне середнє (WMA) за 200 тижнів складає $31 000.

Історично склалося так, що коли Біткоїн відхиляється від лінії ковзної середньої, він не падає нижче цієї лінії; це не гарантія, але, на мою думку, це також може означати, що ми не опустимося нижче $31 000 знову. Зараз це свого роду дно. Добре, що воно зростає, тому що, як ви бачите, 200-тижнева ковзна середня завжди зростає. Таким чином, наступного місяця це буде не $31 000, а $32 000 або $35 000.

Індикатор рухомого середнього (Moving Average) представляє собою статистичний інструмент, який використовується для згладжування цінових даних на графіку і визначення загального напрямку тренду. Розрахунок цього індикатора здійснюється шляхом визначення середніх значень цінових точок протягом певного періоду часу.

Існує декілька типів ковзної середньої, таких як проста (SMA) або зважена (WMA), в залежності від методу розрахунку. Проста ковзна середня просто додає значення цін за вибраний період і ділить їх на кількість точок. У той же час зважена ковзна середня надає більшої ваги більш свіжим даним.

Зважена ковзна середня використовується для допомоги учасникам ринку визначити загальну тенденцію цінового руху. Крім того, цей показник широко використовується для виявлення моментів входу і виходу з позицій.

Команда PlanB передбачає різке збільшення вартості BTC.

Прогнозується, що BTC, криптовалюта з найбільшою ринковою вартістю, ймовірно, досягне свого найвищого історичного рівня протягом четвертого кварталу цього року, а потім відбудеться його значне падіння. У своїй промові на YouTube, аналітик PlanB висловив таку думку.

Після досягнення 90% завжди настає 100%, що в даному випадку є історичним максимумом. На мою думку, це означає, що перед наступним зривом ми можемо очікувати історичний рекорд, що зазвичай стається через шість місяців після халвінгу. Тому можливо, ми побачимо новий історичний пік у жовтні цього року.

Наступний халвінг Біткоїна заплановано на квітень. Ви можете ознайомитися з нашою статтею "Як підготуватися до халвінгу Біткоїна у 2024 році", щоб бути готовим до цього події.

На момент створення цього матеріалу, ціна на біткоїн становила $42 729, внаслідок невеликого спаду протягом останніх 24 годин.

Можливо, вам цікаво:

  • Повне керівництво по бичачим свічках у криптотрейдингу.
  • Криптовалютні сигнали: Як прогнозувати рух ринку
  • Роберт Кійосакі сподівається, що вартість Біткоїна невдовзі досягне рівня $150 000.