Аналітики помітили можливість купівлі BTC.

  • 04.04.2024 08:45
  • 3 хвилини читання
Аналітики помітили можливість купівлі BTC.

Ф'ючерсні ринки біткоїна вказують на можливість придбання BTC, оскільки високі ставки фінансування свідчать про позитивні настрої серед інвесторів. Про це повідомляє портал Cointelegraph.

Аналітики компанії CryptoQuant вважають, що поточні цінові коливання активу виникли через вплив інституційних гравців. Ймовірно, що короткострокова корекція на ринку ще не закінчилася. Вони вважають, що ймовірним сценарієм є подальше зниження до $60 000.

Рух ставок фінансування біткоїну. Джерело: CryptoQuant.

Проте пізніше курс біткоїна має знову почати зростати і може побити історичний максимум. Ймовірним є ціновий рух до $80 000 ще до халвінгу. На подальший розвиток ситуації впливатимуть переважно фундаментальні чинники.

Ставки фінансування - це визначені показники, за якими банки інвестують гроші у позики або вкладення. Ці ставки можуть бути фіксованими або змінними, залежно від умов угоди між сторонами. Вони грають важливу роль у фінансовій системі країни, визначаючи вартість кредитів, депозитів та інших фінансових послуг для клієнтів.

Ставки фінансування - це регулярні платежі, якими обмінюються довгі та короткі трейдери на ф'ючерсних ринках. Ці платежі визначаються різницею між ціною ф'ючерсного контракту та спот-ціною базового активу (у цьому випадку - біткоїна).

Якщо ціна ф'ючерсів вища за спотову ціну, то довгі трейдери платять короткосправжнім за фінансування, і навпаки, якщо спотова ціна вища за ф'ючерсну, то короткосправжнім потрібно платити довгим. Ці платежі допомагають вирівняти ціни ф'ючерсів і споту, запобігаючи значним відхиленням між ними. За високих ставок фінансування можна судити про сильний оптимізм серед трейдерів.

Ф'ючерси на коливання

Покрім звичайних ф'ючерсів (що спрямовані на майбутню ціну активу), існують також ф'ючерси на волатильність. Наприклад, платформа похідних Bitfinex Derivatives запустила торгівлю безтерміновими ф'ючерсними контрактами. Вони базуються на індексах Volmex Implied Volatility та Bitcoin Implied Volatility. Ці індекси відстежують 30-денну очікувану волатильність опціонних контрактів на BTC.