Argo Blockchain продає свій дата-центр через борги.

  • 06.03.2024 16:16
  • 3 хвилини читання
Argo Blockchain продає свій дата-центр через борги.

Компанія Argo Blockchain продала один зі своїх дата-центрів, щоб погасити борг, спричинений зниженням видобутку біткоїнів минулого місяця. Цю інформацію надала прес-служба майнінгової компанії.

Так, компанія продала одне зі своїх підприємств Mirabel у Квебеку (Канада) за $6,1 млн. Після продажу Argo виділила $4 млн на погашення заборгованості перед Galaxy Digital, що призвело до скорочення її боргу станом на 29 лютого приблизно до $14 млн, від початкових $35 млн, які були заборговані Galaxy.

Гроші, що залишилися після продажу, були витрачені на погашення заборгованості за іпотечним кредитом на об'єкті Mirabel. Персонал з дата-центру був переміщений на інший об'єкт, а старі майнінгові пристрої потужністю 140 PH/s будуть ліквідовані.

Генеральний директор Argo Томас Чіппас повідомив, що ми зможемо вийти з комплексу Mirabel, отримавши прибуток за цю нерухомість, і при цьому зберігши високу продуктивність хешрейту на рівні 2,7 EH/s.

У 2021 році компанія Argo взяла кредит, щоб розширити свою гірничодобувну діяльність без продажу запасів BTC. Проте через спад на ринку в 2022 році Argo продала техаський гірничодобувний майданчик Helios компанії Galaxy Digital за $65 млн і залучила до Galaxy ще $35 млн для погашення інших непогашених кредитів.

Як інші шахтарі, вони вирішуються на нерентабельні центри обробки даних.

Велика компанія з видобутку криптовалюти Hut 8 припинила роботу своєї ферми Drumheller в провінції Альберта в Канаді у рамках стратегії оптимізації свого бізнесу. Компанія повідомила, що вони планують відмовитися від застарілих неефективних пристроїв, а ефективні майнери будуть переміщені на інші об'єкти, зокрема, в Медисин-Гет також у цій же провінції.

Компанія Hut 8 планує зберегти майданчик Drumheller і відновити тут видобуток біткоїнів, як тільки ринкові умови покращаться.

Новий головний виконавчий директор, призначений в минулому місяці - Ашер Генут, повідомив, що рентабельність Drumheller постраждала через різні причини, серед яких висока вартість електроенергії та проблеми з постачанням напруги.

Що стається з акціями шахтарів

Акції провідних майнінгових компаній, незважаючи на активне зростання курсу біткоїна, останніми днями здешевшали на 27%. За даними аналітиків, це може бути пов'язано з "втомою майнінгової галузі" перед халвінгом, однак це можна використати як вигідну можливість купити акції майнерів за низькою ціною.