Артур Хейс вклав кошти в стартап Ordinals.

  • 08.03.2024 08:45
  • 2 хвилини читання
Артур Хейс вклав кошти в стартап Ordinals.

Компанія Oyl залучила $3 млн інвестицій від різних інвесторів, серед яких є розробник стандарту токенів BRC-20 Domo та засновник біржі BitMEX Артур Хейс, для створення програми для торгівлі записами Ordinals. Про це інформує Bitcoin Magazine.

Венчурна компанія Arca, яка раніше інвестувала в Ethereum NFT, очолила цей раунд фінансування. Тепер вона розширила свій портфель у сфері біткоїна.

"Швидкість розвитку біткоїна перешкоджається перш за все відсутністю інфраструктури - ми беремо участь у змаганні за те, хто зможе створити найзручніший бекенд-інструментарій для розробників", - заявив автор BRC-20 Domo.

Компанія Oyl, що має свою базу в Брукліні (штат Нью-Йорк), планує випустити новий біткоїн-гаманець, у якому можна буде торгувати BTC і записами про порядок. Додаток призначений для підтримки агрегації ринку для BRC-20 та спрощення інтеграції свопів з протоколом "біткоїн DeFi" Omnisat.io.

Про стандарт BRC-20 та внесення даних у форму регістрації.

Записи рангів є новаторською концепцією в блокчейні Біткоїна, яка дозволяє персоналізувати сатоші шляхом присвоєння їм унікальних ідентифікаторів та можливості внесення у них додаткових даних, таких як текст, зображення або навіть програмний код.

Протокол Ordinals був розроблений Кейсі Родармором і запущений у січні 2023 року. У березні 2023 року на його основі був створений стандарт токенів BRC-20. Також важливо зазначити, що багато біткоїнерів відносяться негативно до записів Ordinals та їхнього впливу на екосистему Біткоїна.

У США вважають, що записи порядкових числів загрожують.

У США Національна база даних уразливостей (NVT) внесла до своєго реєстру ризиків кібербезпеки, який послужив основою для розробки протоколу Ordinals у 2022 році.

Інформується, що ця помилка дозволяє обійти обмеження на обсяг даних у певних версіях Bitcoin Core та Bitcoin Knots, приховуючи дані під код.