Байден виступає проти Трампа у справах криптовалюти: як Байден протистоїть позиції Трампа.

  • 17.04.2024 11:46
  • 3 хвилини читання
Байден виступає проти Трампа у справах криптовалюти: як Байден протистоїть позиції Трампа.

На фоні жорсткої конкуренції за голоси виборців між колишнім президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом і нинішнім лідером країни Джо Байденом на майбутніх виборах спостерігається різке зниження цін на криптовалюти, що пов'язані з кожним з них.

Так сталося, що мемкоїн Jeo Boden (BODEN), який насміює діючого президента США, за останні 30 днів зрос на більше ніж 450%, у той час як криптовалюти, пов'язані з Трампом, відзначили зниження у продажах, як показує інформація, отримана 16 квітня.

Мем-монета про Байдена стала дорожчою.

На момент написання матеріалу монета BODEN продавалася за ціною $0,6312, що свідчить про зростання на 12% за день, але втрату 22% за попередній тиждень. Проте, згідно з даними графіка, за останній місяць ціна монети зросла на 461%.

Важливо зауважити, що BODEN був запущений на початку березня 2024 року і з того часу ціна стабільно зростала, а також зросло зацікавлення криптотрейдерів. Це можна побачити на прикладі одного трейдера Solana (SOL), який купив 12,08 мільйонів токенів за 3 100 SOL кожен, що в загальній сумі становить $530 000.

Продажі NFT Трампа раптово знизилися.

У середині лютого обсяг продажу цифрових торгових карток Трампа раптово зменшився з 1 503 покупок 6 лютого до поточного обсягу в 0. Варто зазначити, що остання торгівля відбулася 14 днів тому, згідно з інформацією з OpenSea.

Дійсно, вартість торгів офіційною колекцією невзаємозамінних токенів (NFT) Трампа впала на більш ніж 99% за останні 30 днів, що свідчить про спад інтересу до активів, пов'язаних з колишнім президентом США.

Беручи до уваги усе вищезазначене, зростання політичної активності в криптосекторі є логічним розвитком індустрії, і буде цікаво спостерігати за майбутніми траєкторіями цих цифрових активів під час наближення і проведення президентських виборів у США.

Раніше ми розповідали про те, що сьогодні дуже легко створити власну криптовалюту. Для цього не потрібно мати особливі знання чи навички. Достатньо лише 30 секунд вільного часу.

Можливо вас зацікавить наступне:

  • Дональд Трамп заробив $1 млн на мемкоїні: про яку криптовалюту йдеться?
  • Дональд Трамп обіцяв заборонити введення цифрової валюти центральним банком у Сполучених Штатах Америки.
  • Чи впливає перемога Трампа на ціни біткоїна, Солани та інших криптовалют?