Бакт зміг уникнути банкрутства.

  • 15.02.2024 11:16
  • 2 хвилини читання
Бакт зміг уникнути банкрутства.

Компанія Bakkt, яка опинилася на межі банкрутства, отримала дозвіл від регулюючих органів на приваблення до $150 млн шляхом продажу своїх цінних паперів. Про це повідомлено у пресрелізі компанії.

14 лютого компанія оголосила, що отримала дозвіл на реєстрацію розширеної пропозиції. Цей процес полягає у реєстрації нового випуску цінних паперів у Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Ці цінні папери можуть бути поступово продані протягом певного періоду часу без необхідності отримання окремого дозволу кожного разу.

Ця ухваля дозволить Bakkt привернути наблизько $150 млн протягом трьох років у рамках однієї або кількох пропозицій.

Фінансові труднощі Bakkt.

Bakkt була створена в 2018 році американською компанією Intercontinental Exchange, яка володіє Нью-Йоркською фондовою біржею. Починаючи зі свого входу на біржу в жовтні 2021 року, компанія постійно перебуває у втраті, яку заявляє у звітах за вісім послідовних кварталів.

Згідно з фінансовими звітами, протягом перших трьох кварталів 2023 року вона понесла збитки у розмірі 44,9 млн доларів, 50,5 млн доларів і 51,7 млн доларів, незважаючи на відновлення ринку після кризового 2022 року.

Втрати компанії в 2023 році зменшилися внаслідок оголошення про фінансові втрати в третьому та четвертому кварталах 2022 року у розмірі $1,59 млрд та $323,9 млн відповідно. У четвертому кварталі 2021 року чисті збитки компанії становили $2,26 млрд.

На межі занепаду

На минулому тижні Bakkt повідомив регуляторам, що компанії може не вистачити готівки на наступні 12 місяців для подальшого функціонування. З цієї причини Bakkt змушений був внести поправки до свого квартального звіту, де в окремому розділі, присвяченому факторам ризику, було зазначено, що компанія може "не мати змоги продовжувати свою діяльність як діюче підприємство".