Банк ТД випустив освітній відеоролик про хелвінг.

  • 12.04.2024 11:15
  • 3 хвилини читання
Банк ТД випустив освітній відеоролик про хелвінг.

Філія TD Bank - TD Direct Investing - випустила відео, в якому детально пояснюється, що таке "халвінг" Біткоїна, який запланований на кінець наступного тижня. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Цей відеоролик призначений пояснити клієнтам фінансової установи важливість цієї події у контексті динаміки попиту та пропозиції основного цифрового активу. Також він розповідає про ухвалення в цьому році в США спотових біткоїн-фондів, що врешті-решт призвело до зростання попиту на біткоїн, тоді як пропозиція залишається стала. Після халвінгу, коли нагорода за блок зменшиться вдвічі, рівень інфляції біткоїну буде нижчим, ніж у золота.

TD Direct Investing пояснює, що халвінг відбувається близько кожних чотири років (або кожних 210 000 блоків) до 2140 року, коли буде добуто весь запланований обсяг 21 млн біткоїнів. Відеоролик також згадує історичні закономірності, які були помітні після попередніх халвінгів, вказуючи на подальше зростання ціни біткоїна після цієї події.

Випуск цього освітнього матеріалу зі сторони TD Bank свідчить про загальне визнання та зацікавленість у біткоїні серед традиційних фінансових установ та інвесторів.

Інтерес банківських гігантів

Успішний запуск біткоїн-ЕТФ привернув увагу декількох великих компаній з Волл-стріт. Серед них фінансові установи Merrill Lynch, Wells Fargo & Co та Morgan Stanley.

Рішення Merrill Lynch та Wells Fargo надати клієнтам спотові біткоїн-ETF показує зацікавленість у цьому активі з боку все більшої кількості інвесторів. Шляхом надання доступу до таких фінансових інструментів, банки задовольняють зростаючий інтерес своїх клієнтів до інвестицій, дозволяючи їм скористатися потенціалом зростання криптовалюти біткоїн.

На даний момент компанія Morgan Stanley ще не надає доступ до біржових фондів Bitcoin, але активно проводить консультації з цього питання.

Фінансові установи і криптовалютний форум

З метою просування тем, пов'язаних з Біткоїном, німецький банк Volksbank Raiffeisenbank Bayern Mitte eG уклав довгострокове партнерство зі стартапом terahash.energy. Співпраця також охоплює планування другого Біткоїн-форуму в Інгольштадті, який розпочнеться 12 квітня 2024 року.