Банк в Німеччині дозволить своїм клієнтам купувати та зберігати криптовалюту.

  • 17.04.2024 07:01
  • 4 хвилини читання
Банк в Німеччині дозволить своїм клієнтам купувати та зберігати криптовалюту.

Найбільший федеральний банк Німеччини планує надати послуги з криптовалют вже у цьому році.

Найбільший федеральний банк Німеччини Landesbank Baden-Württemberg (LBBW) з активами на суму 333 млрд євро оголосив про планування стратегічного партнерства з провідною європейською криптоплатформою Bitpanda Technology Solutions. З початку другої половини 2024 року корпоративні клієнти LBBW зможуть використовувати криптовалютні послуги завдяки цій співпраці.

Згідно угоди, Bitpanda буде надавати інфраструктуру для зберігання та придбання криптовалют, таких як Біткоїн і Ethereum, а також інших цифрових активів.

Стефані Мюнц, член Ради керуючих директорів LBBW, підкреслила важливість безпекових та стратегічних переваг цього партнерства, зазначивши: "Ми позиціонуємо себе як компанію, що надає додаткову вартість нашим корпоративним клієнтам, забезпечуючи найвищі стандарти безпеки".

Рішення LBBW відповідає зростаючій тенденції серед німецьких банків впроваджувати криптовалютні послуги. У минулому році Commerzbank отримала ліцензію на депозитарну діяльність від фінансового регулятора BaFin, виступаючи як піонер серед німецьких універсальних банків у сфері депозитарних послуг.

Також Deutsche Bank подав заявку на отримання депозитарної ліцензії, що свідчить про зростання інтересу до криптоактивів серед великих фінансових установ.

Цікаве питання: Які будуть втрати для гірничої індустрії внаслідок халвінгу Біткоїна?

У відміну від Commerzbank, який наразі обмежує свої криптовалютні послуги інституційними клієнтами, партнерство LBBW з Bitpanda, яка має кілька криптовалютних ліцензій, включаючи ліцензію BaFin на зберігання та торгівлю криптовалютами, дозволяє уникнути необхідність отримання прямої ліцензії, використовуючи вже наявну нормативну базу Bitpanda.

Вирішення LBBW співпрацювати з партнером, замість будівництва власної інфраструктури з нуля, дозволяє швидше ввійти на ринок.

Bitpanda надає необхідну технічну та регуляторну інфраструктуру, щоб пропонувати нашим клієнтам інноваційні та, перш за все, безпечні рішення в галузі цифрових активів», – додала Мюнц.

Функції Bitpanda перевищують роль звичайного постачальника послуг.

Як зазначає Лукас Енцерсдорфер-Конрад, генеральний директор Bitpanda Technology Solutions: «Це партнерство є важливою подією. LBBW показує своїм клієнтам, що традиції та досвід можуть іти нарізну з інноваційною силою, спритністю та новаторським духом».

Ця співпраця є складовою частиною загальної тенденції цифрової трансформації у фінансовому секторі, де банки все частіше використовують блокчейн та інші технології цифрових активів. Саме LBBW приймає участь у блокчейн-ініціативах вже з 2017 року.

Спочатку партнерство розраховане на період трьох років, причому обидві сторони виражають оптимізм щодо можливостей зростання, включаючи розширення сервісу для приватних клієнтів у майбутньому.

Нагадаємо, що британські банки почали проводити тестування токенізованих депозитів. У Великій Британії наразі триває пілотний проєкт, під час якого банки і платіжні системи перевіряють роботу токенізованих депозитів.

Ознайомтесь з іншими популярними статтями.

Аналізуючи події, можна зрозуміти, що заважає відновленню криптовалютного ринку.

Від початківця до фахівця: як навчитися досліджувати криптовалюту.

Криптопортфелі для різних сфер діяльності: як збільшити дохід на спеціалізованих ринках.

За інформацією з джерела: Bitcoinist.