Більше ніж пів мільярда осіб є володарями цифрових активів.

  • 23.01.2024 10:00
  • 2 хвилини читання
Більше ніж пів мільярда осіб є володарями цифрових активів.

Кількість осіб, які володіють біткоїном та іншими криптовалютами у всьому світі, досягла 580 мільйонів осіб. Інформацію про це подано в звіті від біржі Crypto.com.

Такі оцінки свідчать про зростання кількості користувачів на 34%, що становить 432 млн осіб у попередньому році. Незважаючи на складність ринкових умов, які характеризуються тривалими ведмежими тенденціями та глобальною невизначеністю, використання біткоїна продовжує зростати.

Тенденція зміни кількості володарів цифрових активів. Джерело: Crypto.com.

Недавній хвилювання було спричинене схваленням фондів, пов’язаних з біткоїном, на фондовій біржі у Сполучених Штатах. Тому в найближчому майбутньому цей тренд може лише зміцнюватися, особливо якщо звичайний процес халвінгу призведе до нового розгортання бикового ринку.

Володарі Біткоїнів

У звіті також проведено аналіз динаміки конкретних цифрових активів. Зокрема, кількість власників біткоїна збільшилася з 222 мільйонів до 296 мільйонів осіб у 2023 році. Додатково, дані демонструють, що у четвертому кварталі спостерігалося значне зростання кількості користувачів біткоїна, що призвело до підвищення вартості активу понад $40 000.

Методологія Crypto.com щодо оцінки розміру ринку поєднує дані з мережі та різні параметри для оцінки володіння цифровими активами. На платформі інтегруються дані з 23 бірж, що дозволяє виявляти основні тенденції у вподобаннях користувачів та динаміці ринку.

Поширення біткоїна

За даними аналітичної компанії Chainalysis, Україна зайняла п'яте місце у рейтингу країн, які активно використовують біткоїн та криптовалюти у 2023 році. У першій п'ятірці розташувалися такі країни: Індія, Нігерія, В'єтнам, США та Україна.