Binance Pay співпрацює з українським криптогаманцем: як це зміниться для користувачів

  • 23.01.2024 16:33
  • 5 хвилин читання
Binance Pay співпрацює з українським криптогаманцем: як це зміниться для користувачів

Платформа цифрових фінансів Trustee Plus планує співпрацювати з сервісом Binance Pay з метою розширення функціоналу фінансових інструментів.

Trustee Plus - це криптогаманець з включеним наявністю платіжної картки, якою можна оплачувати будь-де, де існують банківські термінали для здійснення платежів: магазини, кафе, спортзали, таксі, ресторани та інші заклади.

За інформацією пресслужби Trustee, користувачі наразі можуть скористатись новою опцією поповнення - Binance Pay.

Тим, у кого відсутній акаунт в Binance, необхідно його створити та успішно пройти повну перевірку особи (KYC), використовуючи паспорт або водійське посвідчення. Завдяки Binance Pay користувачі отримають можливість безкоштовно та миттєво поповнювати криптобаланс Trustee Plus.

За допомогою цього методу можна поповнити Tether. Від 0,1 до 1 000 000 USDT буде негайно зараховано на ваш баланс відразу після подання заявки на поповнення через Binance Pay, підтвердження її у додатку Binance та оновлення сторінки Trustee Plus.

Дізнайтеся більше: Що означає Proof-of-Reserve і як довіряти біржам.

Ми розглядаємо цю співпрацю як сильний стимул у досягненні нашої місії, що полягає у розширенні фінансової свободи для наших користувачів не лише в їхніх власних країнах, але й по всьому світу. Разом ми маємо на меті сприяти створенню більш інклюзивного та насиченого можливостями фінансового середовища за допомогою потенціалу криптовалюти», — заявив Кирило Хом’яков, керівник Binance в Центральній та Східній Європі, а також Центральній Азії.

Які переваги мають користувачі?

Trustee Plus - це зручний інструмент для онлайн і офлайн розрахунків, який надає можливість автоматично конвертувати стейблкоїн USDT, біткоїн та Ethereum у євро. Зазвичай вартість випуску віртуальної картки в Trustee Plus становить €10, але для користувачів Binance з 23 січня по 25 лютого 2024 року ця опція доступна зі знижкою 50%.

У релізі Binance було зазначено, що тепер їхні користувачі мають можливість прив'язати один із трьох рахунків (BTC, ETH або USDT) в гаманці Trustee Plus до платіжної картки. З такої картки можна витрачати щонайменше 5000 EUR на добу, або до 50 000 EUR на місяць.

Вас може зацікавити: Віталік Бутерін розкрив цікаві відомості про криптокомпанії.

У цьому випадку існує тільки одна комісія для обміну - 0,5% від суми. Trustee Plus не покладає на вас жодних додаткових платежів, ні прихованих, ні відкритих.

Платіжна картка, що міститься в гаманці, є віртуальною та може бути додана до сервісів Apple Pay та Google Pay. Вона приймається в будь-яких терміналах банківської мережі. Крім цього, за допомогою NFC-рідера на банкоматах можна зняти готівку до 20 000 євро на місяць.

Безкоштовні перекази будь-якої з 21 різних криптовалют всередині гаманця — жодних комісій та обмежень на використання гаманця. У Trustee Plus також можна використовувати й фіатні активи: гривню, євро та казахстанський тенге.

Раніше ми вже публікували статтю про топ-3 криптовалютних карт, які дозволяють нашим користувачам придбати будь-який товар чи послугу в Україні за допомогою криптовалют. В нашому матеріалі ми детально розглянемо принцип функціонування криптокарт, а також обговоримо переваги та недоліки кожного варіанту. Далі, ми розглянемо три популярні криптокарти, доступні для використання українськими громадянами.

Познайомтесь з іншими популярними матеріалами:

4 токени, які варто відслідковувати на цьому тижні

Якщо рівень $2000 буде пробито, Ethereum знизиться до цієї значення.

Компанія BlackRock не має наміру запроваджувати XRP ETF на ринку з такими причинами.