Binance припиняє підтримку XRP від Ripple згідно з оголошеною датою.

  • 14.05.2024 11:01
  • 3 хвилини читання
Binance припиняє підтримку XRP від Ripple згідно з оголошеною датою.

Binance припиняє підтримку XRP і вибирає конвертацію в USDT через ринкову невизначеність. Ціна XRP трохи зростає, хоча Binance оголосив про припинення підтримки.

Оголошення Binance про припинення підтримки XRP спотворило ринок, але серед загального негативного впливу варто звернути увагу на певний аспект, який може зацікавити інвесторів.

Binance раптово припиняє підтримку XRP.

Неочікуваним кроком Binance оголосила, що Binance Futures припиняє підтримку XRP і TUSD (TrueUSD) як маржинальних активів в режимі мультиактивів з 28 травня 2024 року о 06:00 (UTC). Згідно з заявою Binance, ліміт переказу для XRP і TUSD в режимі мультиактивів був переглянутий до нуля з 14 травня 2024 року о 06:00 (UTC).

Також, всі залишки XRP і TUSD у гаманцях USDS-M Futures після 28 травня 2024 року, о 06:00 (UTC), будуть автоматично конвертовані в USDT (Tether) за визначеним співвідношенням протягом близько 24 годин.

Binance закликає користувачів бути обережними і утриматися від відкриття нових ф'ючерсних позицій під час періоду конвертації, щоб уникнути можливих втрат. Криптобіржа не несе відповідальності за будь-які збитки, що можуть виникнути внаслідок таких позицій під час цього процесу. Важливо зауважити, що користувачі можуть не побачити відображення конвертації в історії транзакцій, що ускладнює процес.

Ціна криптовалюти XRP знову зростає.

Хоча рішення Binance припинити підтримку XRP може спочатку викликати хвилювання серед інвесторів, можливість автоматичної конвертації в USDT полегшує можливі проблеми. Цей стратегічний крок Binance спрямований на оптимізацію операцій і приведення їх у відповідність до динаміки ринку, одночасно захищаючи інтереси користувачів.

Ціна XRP виросла на 0,51% після оголошення від Binance і становила $0,5059 на момент написання матеріалу. Обсяг торгів збільшився на 4,46%, до $815,87 мільйонів.

Ми раніше згадували про те, що Комісія з цінних паперів та бірж США подала відредаговану версію своєї відповіді щодо засобів правового захисту в судовій справі з Ripple.

Вас може зацікавити це:

  • Хто увійшов до десятки найбільших власників XRP?
  • Три розкішні хиби керівника SEC Гері Генслер
  • Коли ШІ змусив голову SEC подати у відставку.