Binance припинить підтримку стейблкоїна на TRON.

  • 25.03.2024 16:30
  • 3 хвилини читання
Binance припинить підтримку стейблкоїна на TRON.

У зв'язку з тим, що компанія Circle припиняє підтримку USDC в мережі Tron (TRC20), Binance зупиняє прийом та виведення депозитів у форматі USDC через TRC20 з 5 квітня 2024 року.

Про це повідомляє прес-служба криптобіржі.

Після 5 квітня 2024 року о 02:00 (UTC) депозити токенів USDC через TRC20 не будуть більше зараховуватися на рахунки користувачів. Все ще можна продовжувати торгувати USDC на Binance, повідомляється.

Введення та виведення USDC за допомогою інших підтримуваних мереж не буде ушкоджено.

Після того, як Circle припинив підтримку USDC на мережі Tron (TRC20), Binance припинить підтримку депозитів та виведення USDC через TRC20 з 5 квітня 2024 року, починаючи з 02:00 за UTC. Користувачі можуть продовжувати торгувати USDC на Binance. Депозити та виведення USDC через інші...

Наразі Circle не розкрила причину зупинення підтримки USDC, лише зазначивши, що постійно оцінює придатність усіх блокчейнів у рамках процесу керування ризиками.

Tron працює над створенням рішення для другого рівня Bitcoin, яке може підтримувати "завернуту" версію Tether (USDT).

У цікаве по темі: Засновник Binance Чанпен Чжао оголосив про старт нового проекту.

Нагадаємо, компанія Binance розпочала розслідування справи щодо інсайдерської торгівлі BOME після того, як ціна цього мемкоіна зазнала значних коливань вартості після недавнього включення його в лістинг.

Ми докладаємо великих зусиль для вивчення цієї інформації та вже розпочали внутрішнє розслідування на основі відповідних даних.

Раніше ми також повідомляли, що Binance включила мережу Solana до свого Web3-гаманця. Ця оновлення дозволить користувачам Web3-гаманця Binance надсилати й торгувати токенами в Solana, а також мати доступ до EVM-сумісних блокчейнів, мережі біткоїна та Cosmos.

Ознайомтесь з іншими улюбленими матеріалами.

Binance запустив платформу прогнозів щодо лістингу токенів.

Криптостейкінг та традиційні накопичувальні рахунки: що відрізняє їх один від одного?

Як кіберзлочинці уникають проходження процедури з ідентифікації користувачів (KYC) на криптовалютних біржах