Binance припинить торгування Monero, Multichain, Vai та Aragon: причини

  • 06.02.2024 16:16
  • 5 хвилин читання
Binance припинить торгування Monero, Multichain, Vai та Aragon: причини

Будуть призупинені всі послуги торгівлі для криптовалют, що зазнали ушкоджень.

Binance, провідна світова криптовалютна біржа, повідомила про виключення зі списку чотирьох цифрових валют: Monero (XMR), Multichain (MULTI), Vai (VAI) і Aragon (ANT). Рішення щодо виключення XMR, ANT, MULTI та VAI було ухвалено в результаті останньої перевірки, що стосувалася відповідності активів високим стандартам.

"Коли монета або токен не задовольняє дану вимогу, ми проводимо детальний аналіз з подальшою можливістю виключення з лістингу. На нашу думку, це є найкращим способом захисту користувачів", - зазначено у повідомленні.

Після 20 лютого о 3:00 UTC команда платформи закриє можливість депонування і виведення вказаних активів. Всі торгові пари, що стосуються цих токенів, зокрема ANT/BTC, ANT/USDT, MULTI/USDT, USDT/VAI, XMR/BNB, XMR/BTC, XMR/ETH і XMR/USDT, більше не будуть доступні для торгівлі.

Чому Binance змовчали з вказівками стосовно виключення з лістингу криптовалют, таких як Monero, Multichain, Vai і Aragon?

Binance прийняла рішення про виключення цих токенів зі списку на основі комплексної оцінки різних факторів. До них входять підтримка команди проєкту, активність розробників, обсяг торгів, стабільність мережі, зв'язки з громадськістю, швидкість реагування на регулярні запити про проведення комплексної перевірки, виявлення доказів неетичної або шахрайської поведінки чи неглибокої зацікавленості, внесок у стійкість криптоекосистеми.

Криптовалюта Монеро, яка відома своїми функціями конфіденційності, стала предметом уваги регулювальних органів через можливе використання її для відмивання грошей та здійснення незаконних операцій. Після повідомлень про планований видалення з Binance, ціна Монеро впала на 15%.

Мультичейн, Вай та Арагон, хоч і не мають такого широкого визнання, як Монеро, також не відповідають стандартам Бінанс з точки зору активності розвитку, обсягу торгів і стабільності мережі. Падіння Мультичейну склало 23%, ціна Арагону повернулася до початкових показників і відображає зростання на 0,2%. Котирування Вай знизилися на 0,4%.

Біржа Binance також планує видалити торгові пари Monero, Multichain, Vai та Aragon зі своєї платформи для маржинальної торгівлі, торгівлі ф'ючерсами та інших сервісів. Серед цих сервісів є Binance Margin, Binance Futures, Binance Simple Earn, Binance Auto-Invest, Binance Loans, Binance Convert, Binance Gift Card, Binance Pay і Trading Bots.

16 лютого о 6:00 UTC біржа Binance перестане враховувати криптовалюти XMR, ANT і MULTI при розрахунку перехресної та ізольованої маржі. 15 лютого о 9:00 UTC Binance Futures закриє всі відкриті позиції та проведе автоматичний розрахунок за безстроковим Coin-M контрактом XMRUSD. Платформа попередила про можливі зміни в суттєвих умовах щодо цих інструментів до цього терміну.

Делістинг не вплине на безстрокові контракти XMRUSDT і ANTUSDT, які вимірюються в USDⓈ. Користувачі зможуть продовжувати здійснювати операції з ними.

Незважаючи на виключення зі списку, біржа забезпечує збереження коштів користувачів. Будь-які залишки в токенах автоматично перетворюватимуться на стейблкоїни. Проте важливо відмітити, що конвертація не є гарантованою, і користувачі будуть повідомлені про це перед початком процесу.

Раніше ми повідомляли про те, що інформація з бази даних Binance стала доступною в даркнеті.

Можливо, вам буде цікаво:

  • Binance Code та внутрішні паролі були викладені на GitHub та стали доступні для загального використання: наслідки.
  • Binance частково залишає азійський ринок: фактори.
  • Binance Pay включено до українського криптогаманця: як це вплине на користувачів?