Binance припинить включення до списку торгових пар, які включають популярні активи.

  • 20.02.2024 14:00
  • 3 хвилини читання
Binance припинить включення до списку торгових пар, які включають популярні активи.

Біржа Binance прийняла рішення припинити підтримку шести торговельних пар криптовалют з кредитним плечем.

Лідируюча у світі криптовалютна біржа оголосила про значні зміни у своїй продуктовій лінійці. Починаючи з 28 лютого 2024 року о 06:00 UTC (08:00 за київським часом), Binance призупинить підтримку токенів з кредитним плечем та припинить надання послуг з їх викупу.

Ця зміна вплине на популярні торгові пари, такі як BNBUP/USDT, BNBDOWN/USDT, ETHUP/USDT, ETHDOWN/USDT, BTCUP/USDT та BTCDOWN/USDT.

Після того, як Binance зупинила свою діяльність, вони розпочали процедуру вилучення активів зі списку, а також обіцяли відшкодування вартості цифрових активів відповідно до регламенту. Трейдинг парою BNBUP/USDT буде завершено 28 лютого, в той час як вилучення та викуп активів закінчаться 1 квітня.

2 квітня відбудеться видалення з торгів та остаточне погашення пар BNBDOWN/USDT і ETHUP/USDT. Щодо ETHDOWN/USDT, BTCUP/USDT і BTCDOWN/USDT - процедура видалення з торгів та закінчення терміну погашення призначено на 3 квітня.

Користувачам рекомендовано обміняти вказані токени з кредитним плечем на інші до запланованого часу припинення торгівлі. У противному випадку біржа автоматично конвертує їх в USDT на основі відповідної вартості чистих активів (NAV) на момент видалення.

Левередж-токени стали важливою можливістю на криптовалютних платформах, яка дозволяє трейдерам торгувати на ринках криптовалют з використанням кредитного плеча, необременюючи себе управлінням маржинальним рахунком.

Ці токени представляють собою кошик безстрокових контрактних позицій, які переважно призначені для короткострокових торговельних стратегій. Вони автоматично перебалансируються на щоденній основі, що робить їх відмінними від традиційних маржинальних продуктів з кредитним плечем.

Нагадаємо, що 20 лютого Binance виключить зі списку торгових інструментів Aragon (ANT), Multichain (MULTI), Vai (VAI) і Monero (XMR).

Вам може бути цікаво:

  • Маржинальна торгівля: Як уникнути втрат коштів
  • Компанія Binance була позбавлена $31,8 млн у Ethereum: що сталося.
  • Перенесено винесення вироку засновнику Binance Чанпену Чжао.