Binance пропонує винагороду у розмірі $5 мільйонів: за що?

  • 18.03.2024 14:01
  • 4 хвилини читання
Binance пропонує винагороду у розмірі $5 мільйонів: за що?

Після недавнього лістингу мемкоїна BOME ціна на нього раптово змінилася, тому Binance розпочала розслідування щодо можливої інсайдерської торгівлі.

Відома криптовалютна біржа Binance розпочала детальне розслідування звинувачень, що стосуються криптовалюти Book of Meme (BOME), яка базується на мережі Solana. Причиною послужили опаски щодо можливої внутрішньої торгівлі.

На сайті X, Binance в офіційному заявленні зазначено їхню підтримку прозорості та справедливості на криптовалютному ринку.

Ми дуже важливо ставимося до цієї інформації і вже розпочали внутрішнє розслідування на основі відповідних даних.

Розслідування, порушене звинуваченнями в інсайдерській торгівлі BOME, було спрямоване на встановлення можливої причетності до неї працівників Binance.

Згідно з попередніми висновками, компанія Binance повідомила, що особа, яка викликала інцидент, не має жодного відношення до біржі. Компанія підтвердила своїм користувачам та інвесторам, що всі операції на біржі Binance залишаються абсолютно чесними й безпечними.

Крім цього, Binance закликала осіб, які мають інформацію про будь-які порушення, включаючи інсайдерську торгівлю або корупцію, пов'язану з лістингом монет, повідомляти про це. Біржа обіцяла надати грошову винагороду від $100 000 до $5 млн за підтверджені повідомлення, забезпечуючи при цьому конфіденційність особистості інформаторів.

Binance зобов'язалася надалі повідомляти громадськість про будь-які події, що стосуються проведення розслідування.

Можливі причини для припущень про інсайдерську торгівлю у компанії BOME.

Компанія Binance оголосила про свої плани щодо додавання та початку торгів конкретними спотовими парами 16 березня о 12:30 UTC. Ці пари включають BOME/BTC, BOME/USDT, BOME/FDUSD і BOME/TRY. Крім того, Binance вирішила встановити нульову комісію за додавання пари, що є виразом підтримки мемкоїна на основі Solana.

Також Binance оголосила про старт безстрокового контракту USDS-M BOME на Binance Futures з кредитним плечем до 50x. Це сталося всього за 3 дні після випуску монети. Ці заяви збіглися зі 200-відсотковим зростанням ціни BOME. Після оголошення про лістинг на Binance, ціна BOME зросла на 320%, що привернуло увагу всього світу.

Крім того, уявлення підігрівалось накопиченням 314 мільйонів BOME одним трейдером, який ще не продавав жодної монети. Такий значний запас разом з відсутністю продажів призвів до гадань про подальший ріст цін, а також до припущень, що можливі внутрішні знання могли вплинути на дії трейдера.

Раніше ми повідомляли про те, що засновнику Binance відібрали паспорт.

Можливо, вас цікавить:

  • Криптовалютна біржа Binance випустила нову платформу для передбачень щодо лістингу токенів.
  • Кріптостейкінг і традиційні накопичувальні рахунки - в чому відмінність?
  • Як хакери ухиляються від перевірки клієнта на криптовалютних біржах