Binance заборонить росіянам проводити торгівлю на їх платформі.

  • 16.01.2024 17:21
  • 4 хвилини читання
Binance заборонить росіянам проводити торгівлю на їх платформі.

З початку січня громадяни та резиденти Російської Федерації втрачають можливість здійснювати торгівлю на платформі Binance P2P.

Згідно з офіційним повідомленням криптобіржі, дане обмеження не стосується громадян Росії, які проживають за межами країни і можуть підтвердити своє місцепроживання документально.

Рішення Binance продати свій регіональний бізнес у Росії платформі CommEX, яке було оголошено у вересні 2023 року, призвело до змін. Внаслідок цього, на Binance P2P припиняється підтримка російського рубля, як повідомляє The Moscow Times.

Користувачам надається можливість вивести свої активи, які виражені в російських рублях, шляхом співпраці з фіатними партнерами Binance, або конвертувати їх у криптовалюту до 03:00 31 січня за московським часом.

Раніше компанія Binance вже обмежувала P2P-операції з іноземними валютами для резидентів Росії. Проте тепер службу дозволено використовувати користувачам з РФ, які проживають за межами країни, за винятком торгівлі російським рублем, євро, доларом та українською гривнею. Це рішення прийнято після звіту WSJ, що компанія Binance продовжує допомагати росіянам з питань здійснення міжнародних платежів, не зважаючи на заборони, пов'язані зі санкціями інших країн.

P2P-торгівля дозволяє користувачам здійснювати прямі операції між собою без потреби залучення біржі в якості посередника. У зв'язку з початком війни в Україні, російські громадяни почали більш активно використовувати криптовалютні сервіси, щоб уникнути негативного впливу санкцій, які призвели до відключення великих банків від міжнародної платіжної системи SWIFT, а також заборони використання міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard в Україні.

Нагадаємо, що послуги Binance Card більше не будуть доступні в країнах Європейського економічного простору (ЄЕП). Клієнти матимуть змогу використовувати наявну або віртуальну картку у звичному режимі до 20 грудня 2023 року включно. Закриття цієї програми не вплине на облікові записи користувачів на Binance.

Ми раніше повідомляли, що обсяг торгів на Binance у євро впав до мінімуму за останні три роки. Здається, рішення регуляторів щодо обмеження діяльності компанії впливають серйозно на її результати цього року. Детальніше про це можна прочитати в нашому матеріалі.

Раніше ми повідомляли про можливість отримання прибутку від Біткоїну без необов'язкового його придбання.

Можливо, вам буде цікаво:

Що означає Blast - це фінансова піраміда чи майбутнє джерело пасивного доходу?

Віталик Бутерін: ШІ може перевершити людину як "вищий" рівень.

"Україна має запропонувати криптовалютному ринку найкращі умови, які неможливо знайти де-небудь в світі": інтерв'ю з CEO KUNA Михайлом Чобаняном.