Binance запускає два нових сервіси для торгівлі на ринку криптовалют - для спотової та ф'ючерсної торгівлі.

  • 15.05.2024 16:15
  • 3 хвилини читання
Binance запускає два нових сервіси для торгівлі на ринку криптовалют - для спотової та ф'ючерсної торгівлі.

Binance представила повноцінного бота для спотового копітрейдінгу та арбітражу ставок фінансування криптоф’ючерсів у зв'язку зі збільшенням попиту від криптовалютної спільноти.

Найбільша криптовалютна біржа у світі Binance оголосила в середу про запуск двох нових сервісів для спотової та ф'ючерсної торгівлі. У відповідь на великий попит зі сторони криптовалютної спільноти, Binance представила бота для спотового копітрейдінгу та арбітражу за ставкою фінансування криптоф'ючерсів.

Трейдинг копірка і спот-торгівля доступні як на веб-сайті Binance, так і у мобільному додатку Binance. Бот для арбітражу ставок наразі доступний на веб-сайті Binance, а в червні він буде запущений у мобільному додатку Binance.

Сервіс копіювання угод спот-торгівлі дозволяє користувачам автоматично копіювати торгові стратегії досвідчених трейдерів в режимі реального часу, а також переглядати показники ефективності, такі як ROI, PnL та інші, у портфелі кожного трейдера. Крім того, цей сервіс дозволяє лід-трейдерам отримувати 10% прибутку від своїх копітрейдерів, а також отримувати 10% комісійних від торгових зборів, що стягуються від їх копітрейдерів, а також інші бонуси.

Понад 70% активних провідних трейдерів отримали позитивний прибуток після реєстрації в програмі спотового копітрейдінгу на фоні особливо волатильного ринку, де загальна капіталізація криптовалют впала на 11% у квітні, повідомляє Binance.

Інший бот на біржі Binance — Funding Rate Arbitrage Bot — пропонує можливість трейдерам заробляти комісію за фінансування, шляхом відкриття позиції на перспективних угодах та її хеджування протилежною позицією на тому ж активі на ринку криптовалют.

Бот для арбітражу ставок фінансування - перший торговий бот на Binance, який автоматизує дельта-нейтральну стратегію для спотових та ф'ючерсних угод, уникнувши потребу вручну виконувати дві окремі угоди.

Про копітрейдинг, тобто про можливість отримання прибутку на криптовалютному ринку шляхом копіювання угод інших трейдерів, навіть без необхідності бути експертом, ми розповіли в нашій статті “Копітрейдинг: як заробляти криптовалюту на чужому досвіді”.

Можливо, це зацікавить вас:

  • 10 кращих торгових ботів для криптовалют
  • Як звичайні інвестори обіграли Волл-Стріт
  • Трикутний арбітраж у криптовалютах - це процес використання різниці в обмінних курсах між кількома криптовалютами для отримання прибутку. У цьому методі трейдер використовує можливість одночасно купувати і продає криптовалюти на різних обмінниках для здійснення успішних угод. Такий підхід дозволяє отримувати прибуток без значних втрат.