Binance здійснить додавання проекту Telegram Open Network (TON) до своєї платформи.

  • 01.03.2024 13:30
  • 3 хвилини читання
Binance здійснить додавання проекту Telegram Open Network (TON) до своєї платформи.

Біржа Binance Futures запустить постійний контракт USDⓈ-M TON з можливістю кредитного плеча до 50x.

Binance Futures оголосила про введення безстрокового контракту TON з кредитним плечем до 50x. TON, блокчейн першого рівня, зазнає значного росту вартості, яке пояснюється останніми подіями, ініційованими Павлом Дуровим, засновником Telegram.

Оголошення про те, що власники каналів у Telegram скоро зможуть отримувати фінансову винагороду за свій контент, значно підвищило вартість активу. Оскільки канали у Telegram щомісяця збирають один трильйон переглядів, і лише десята частина з них монетизується, майбутнє розширення рекламної платформи може радикально змінити доходи творців контенту.

З початку березня власники каналів в майже ста нових країнах будуть отримувати 50% доходу від реклами. Для спрощення швидких та безпечних платежів за рекламу, в таких транзакціях буде використовуватися виключно блокчейн TON.

Аналіз ціни криптовалюти TON після оголошення свідчить про сильний висхідний імпульс, який перетнув попередні рівні опору. Зараз токен зіткнувся з наступним значним опором на рівні $3, який може утвердити його нещодавні досягнення і створити базу для подальшого зростання.

Підтримка залишається міцною на рівні $2,5 - це поворотний пункт, що може запобігти можливому стрибку вниз. В майбутньому інтеграція TON в економічну модель Telegram представляє собою "биковий" сценарій для токена.

Перспектива створення нового економічного каталізатора Telegram, керованого його засновниками, може привести до зростання попиту на TON як на корисний засіб, так і як інвестиційний актив, що призведе до зростання його вартості.

Ми раніше згадували, що курс TON різко піднявся після оголошення про монетизацію в Telegram.

Ви можливо не зауважили:

  • Після запуску монетизації Telegram почав децентралізувати TON - повідомив Дуров.
  • 3 криптовалюти, які зростуть у своїй ринковій капіталізації в 10 разів.
  • Курс Dogecoin стрімко підвищувався з листопада 2022 року.