Біржа Binance починає частково покидати азійський ринок: основні причини

  • 30.01.2024 15:17
  • 3 хвилини читання
Біржа Binance починає частково покидати азійський ринок: основні причини

Binance має намір зменшити свою власну частку в південнокорейській криптобіржі Gopax протягом найближчих двох місяців.

Binance повідомила у вівторок, що намірена зменшити свою частку в Gopax - одній з найбільших криптовалютних бірж Південної Кореї. У лютому 2020 року криптогігант придбав контрольний пакет акцій Gopax, щоб повернутися на ринок криптовалют Південної Кореї, але стикнувся з перешкодами від Комісії з фінансових послуг Південної Кореї (FSC) та Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Бінанс зменшує свою участь в Gopax.

Binance планує оголосити докладнішу інформацію про зменшення своєї частки в Gopax протягом наступних двох місяців. Компанія віддає перевагу конвертації кредиту, виплаченого в рамках GoFi, у акціонерний капітал, а також розглядає продаж частини акцій, щоб вирішити цю проблему разом з борговою частиною Gopax.

Стів Янг Кім, керівник Binance по регіону Азіатсько-Тихоокеанського, вказує на відсутність чітких інструкцій щодо звітування про нові віртуальні активи (VASP). За його словами, зниження обсягу діяльності є проактивним кроком, спрямованим на встановлення конструктивного діалогу з фінансовими владами.

Очікується, що значний борг Gopax буде частково знижений шляхом перетворення власного капіталу. Ми плануємо надати більш докладну інформацію щодо продажу акцій у різних формах протягом найближчого місяця-двох.

Материнська компанія GOPAX Streami Inc., яка є одним із 10 найбільших кредиторів в збанкрутілого Genesis Global, була партнером в економічно прибутковому продукті, запропонованому GOPAX. З листопада 2022 року GOPAX призупинив зняття коштів клієнтами. Згідно з повідомленням на блозі GOPAX, Digital Currency Group, материнська компанія американського криптокредитора, є другим найбільшим акціонером компанії GOPAX.

Binance наближалася до завершення угоди з придбання Gopax, але ситуацію погіршив позов SEC. Після вирішення спору з Мін'юстом та відставки Чанпена "CZ" Чжао з посади, ринкові умови для біржі поступово покращуються. Проте позов SEC проти Binance, Binance.US і CZ продовжує впливати на стійкість ринку.

Можливо, ви пропустили:

  • Флорида та Аляска не дозволяють Binance надавати послуги своїм мешканцям.
  • Binance Pay поєднується з українським крипто-гаманцем: як це зміниться для користувачів.
  • Binance більше не можливо завантажити з App Store у одній з найбільших країн на планеті.