Біржа Binance повідомила трейдерів про технічну неполадку на ф'ючерсах BTC, XRP, ADA.

  • 18.01.2024 09:02
  • 6 хвилин читання
Біржа Binance повідомила трейдерів про технічну неполадку на ф'ючерсах BTC, XRP, ADA.

Криптовалютна біржа Binance звернулася до трейдерів, які займаються ф'ючерсними операціями, стосовно технічного збою у системі сповіщень про операції. Проте, біржа заявила, що цей збій не впливає на угоди.

Так, кілька трейдерів ф'ючерсів отримали застарілі повідомлення про свої попередні операції. Це сталося через технічну проблему на платформі. В першу чергу, це вплинуло на трейдерів, які працюють із квартальними та безстроковими ф'ючерсними контрактами.

Незважаючи на те, що ці повідомлення не мають значення в торговій діяльності, у Binance вибачилися за будь-які незручності, спричинені користувачам через збій у роботі.

Вплив на майбутню торгівлю

Binance Futures, у біржовому сегменті, пропонує трейдерам можливість укладати квартальні та безстрокові ф’ючерсні контракти на криптовалюту, що дозволяє їм займатися спекуляціями з майбутніми курсами.

Зокрема, у вересні Binance Futures представила нові квартальні ф'ючерси на ряд криптовалют, зокрема Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Polkadot (DOT) і Litecoin (LTC). Термін закінчення цих квартальних контрактів - через три місяці.

Також ознайомтесь із даними дослідження Binance Research про зростання капіталізації криптовалют до кінця 2023 року.

Безстрокові контракти, які пропонує Binance Futures, відрізняються від своїх квартальних аналогів тим, що не мають обмеженого терміну дії. Це дає можливість трейдерам утримувати позиції протягом необмеженого часу.

Така можливість має особливе значення для тих, хто бажає займатися спекуляцією на довгострокових коливаннях цін криптовалюти. Недавно платформа оголосила про включення Dogecoin (DOGE) до своїх безстрокових контрактів з маржею USDC . Торгівля розпочнеться 18 січня 2024 року.

Розширення можливостей торговлі на Binance Futures.

Інтергація безстрокових контрактів з маржею USDC означає значне розширення пропозицій Binance Futures. Починаючи з 4 січня, ці контракти включали п'ять основних криптовалют: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Solana (SOL) і Ripple (XRP). Добавлення Dogecoin (DOGE) до цього списку відображає бажання Binance диверсифікувати свої можливості торгівлі ф'ючерсами та поліпшити торгівельний досвід для своїх користувачів.

Вас може зацікавити: Наразі, сервіс Binance не доступний для завантаження з App Store в одній з найбільших країн світу.

Безстрокові ф'ючерсні контракти надають трейдерам унікальну перевагу над традиційними ф'ючерсними контрактами. Вони дозволяють спекулювати на змінах цін криптовалют без фізичного нарахування. Це особливо привабливо для трейдерів, які хочуть займати короткі або ведмежі позиції щодо цифрових активів. Ця стратегія може бути складнішою на спотових ринках.

Окрім цього, такі контракти, як правило, забезпечують вищий рівень кредитного плеча порівняно зі звичайними ф'ючерсними контрактами, оскільки вони пропонують більший ризик при меншому капіталі.

Binance підтвердила свою готовність забезпечувати безпеку та ефективність торгового середовища, незважаючи на останні проблеми зі сповіщенням. Біржа наголосила, що застарілі повідомлення не мали негативного впливу на поточну торгову діяльність, а їх поява була лише результатом технічного збою.

Нагадаємо, починаючи з 31 січня громадяни та резиденти Російської Федерації втратять можливість торгувати на платформі Binance P2P. Згідно з офіційним повідомленням криптобіржі, це обмеження не стосується росіян, які проживають за межами країни та мають можливість підтвердити це документально.

Познайомтесь з іншими відомими матеріалами.

CoinGecko опублікував інформацію про кількість криптовалют, які припинили своє існування за останні 10 років.

Ripple відміняє публічну розміщення акцій (IPO) в Сполучених Штатах Америки: що станеться далі.

Що спричинило застрягання ціни Біткоїна у діапазоні до $43 000

Джерело: CoinGape Джерело інформує, що багато людей починають використовувати криптовалюту в Україні. Останнім часом популярність криптовалюти зростає і серед українських громадян. Це може бути пов'язано з різними чинниками, включаючи зростання інтересу до інвестицій та багатообіцяючої природи цього нового виду валюти. Українська урядова організація також розглядає можливості використання блокчейн-технологій в галузях, таких як фінанси та державні послуги. У цілому, криптовалюта стає все більш поширеною та популярною серед населення України.