Біржа Binance вивела резервні активи через падіння криптовалютного ринку.

  • 19.04.2024 09:46
  • 3 хвилини читання
Біржа Binance вивела резервні активи через падіння криптовалютного ринку.

Binance оголосила про зміни в структурі фонду страхування депозитів SAFU. Цими діями біржа підняла рівень захисту активів своїх користувачів.

Binance перевела велику суму Bitcoin - 16 276 BTC, що на той момент становило приблизно $1 010 975 540 - з гаманця, пов'язаного з Фондом захищених активів користувачів Binance (SAFU), аварійним страховим фондом, створеним для захисту коштів користувачів платформи.

Кошти Фонду захисту безпеки користувачів (SAFU) тепер можна знайти за адресою USDC: 0x4B16c5dE96EB2117bBE5fd171E4d203624B014aa.

Сьогодні всі активи SAFU будуть конвертовані в $USDC, що підсилить надійність та стабільність на рівні $1 млрд. Дізнайтеся більше https://t.co/Dggl3CdQYU — Binance (@binance) 18 квітня 2024 року

SAFU було створено у липні 2018 року після того, як Binance почала спрямовувати частину торгових комісій на створення фінансового захисту в разі можливих криз. На кінець січня 2022 року вартість SAFU становила $1 млрд.

Вартість цього фонду може коливатися, тому Binance оголосила про конвертацію цих активів в USDC - стейблкоїн, який прив'язаний до долара США, для зменшення ризиків.

Сьогодні ми переміщуємо 100% активів SAFU в USDC. Використання перевіреного, аудитованого та прозорого стейблкоїна для фонду ще більше підвищує його надійність і гарантує стабільність на рівні $1 млрд, - повідомляється.

Концепція SAFU стала популярною після того, як колишній генеральний директор Binance, Чанпен Чжао (CZ), заспокоїв користувачів під час непередбаченого технічного обслуговування твітом, у якому сказав: "Кошти у безпеці". Ця фраза стала своєрідною мантрою в криптоспільноті, з часом перетворившись на популярний мем "Кошти у безпеці - SAFU".

Нагадаємо, у листопаді 2023 року Чжао покинув посаду генерального директора біржі, на якому його змінив Річард Тенг.

Можливо, вас зацікавить:

  • Криптобіржа Binance представила платформу для проведення аірдропів і Web3-квестів.
  • Kraken випустила криптогаманець: які блокчейни підтримує?
  • Binance посилює вимоги щодо підтвердження особи (KYC).