Біржа Binance вводить нові спотові торгові пари для найвідоміших мемкриптовалют.

  • 27.03.2024 09:01
  • 3 хвилини читання
Біржа Binance вводить нові спотові торгові пари для найвідоміших мемкриптовалют.

Сьогодні на біржі Binance відбудеться лістинг торгових пар BONK, FLOKI та FTM.

Binance, провідна криптовалютна біржа у світі, оголосила про введення декількох нових торгових пар і бот-сервісів. Серед них - Bonk (BONK), Floki (FLOKI), Fantom (FTM), Maker (MKR), Render (RNDR) та Raydium (RAY). Це рішення прийнято з метою покращення торгового досвіду користувачів.

Binance оголошує про додавання нових активів для торгівлі на своїй платформі.

Заплановане на 27 березня 2024 року о 13:00 UTC, це оновлення спрямоване на розширення торговельних можливостей та надання новаторських інструментів для трейдерів. Серед нових торговельних пар на Binance Spot - BONK/USDC, FLOKI/USDC, FTM/USDC, MKR/TRY, RAY/TRY та RNDR/BRL.

Крім цього, Binance запустить бот-сервіси для окремих торгових пар, які відповідають різним торговим стратегіям. Згідно з останнім оголошенням, для пари ETHFI/USDT на Binance будуть доступні послуги Spot Grid, Spot DCA та Rebalancing Bot.

У пар BONK/USDC, FLOKI/USDC, FTM/USDC, MKR/TRY, RAY/TRY і RNDR/BRL незабаром буде доступний сервіс Spot Algo Orders. Ці програмні засоби торгівлі призначені для допомоги користувачам у виконанні операцій та використанні обраних стратегій з максимальною ефективністю.

Країни або місце проживання

Проте варто відзначити, що доступність цих торгових пар і ботів залежить від країни або регіону, де проживає користувач. Binance підкреслює важливість проходження верифікації облікового запису для відповідності нормативним вимогам та критеріям доступу до торгівлі.

Фондова біржа оприлюднила перелік заборонених країн і регіонів, де учасники не можуть брати участь у спотових торгах. В даний час до цього списку входять Канада, Куба, Крим, Іран, Японія, Нідерланди, Північна Корея, Сирія, Сполучені Штати Америки та їх території (Американське Самоа, Гуам, Пуерто-Рико, Північні Маріанські острови, Віргінські острови США), а також будь-які неконтрольовані урядом території України.

Раніше ми повідомляли, що наступник Binance в Росії, CommEx, поступово припиняє свою діяльність.

Вам можна знайти цікаво:

  • Компанія Binance представила нову платформу для передбачень щодо лістингу токенів.
  • Масштабування в онлайн-трейдингу: переваги та ризики стратегії
  • Десять найкращих торгових ботів для криптовалют