Bitcoin Magazine було визнано найкращим виданням для майнерів.

  • 02.02.2024 12:15
  • 4 хвилини читання
Bitcoin Magazine було визнано найкращим виданням для майнерів.

Видання Bitcoin Magazine, засноване в США, було визнано «Виданням року для майнерів» у 2023 році, за версією нагороди Bitdeer Mining Awards. Інформацію про це було опубліковано на офіційному веб-сайті компанії Bitdeer.

Окрім журналістської категорії, нагороди також були отримані різними компаніями з галузі майнінгу та їхні продукти.

У категорії "Технологічний прорив року" переможцем став майнер Antminer S21 від компанії Bitmain, який отримав відзнаку за свою енергоефективність. Цей майнер має дві версії: стандартну (із хешрейтом 200 Т та коефіцієнтом енергоефективності 17,5 Дж/Т) та версію з водяним охолодженням (із хешрейтом 335 Т та коефіцієнтом енергоефективності 16 Дж/Т). Обидві версії були представлені у вересні минулого року.

Найбільш ефективним майнером року став Avalon A1466/150T, оскільки він мав найнижчу ціну в $8,8 за Т у 2023 році. Модель A1466 «об'єднує в собі високу продуктивність за відносно невелику ціну».

За найкращий майнінговий пул у Bitdeer визнано Foundry. Його перемогу забезпечило постійне зростання хешрейту пулу протягом року, який вже перевищує 28% загальної потужності Біткоїна.

Компанія NiceHash була нагороджена званням "Найкраща платформа облікового запису хмарного хешрейту року". Організатори конкурсу вважають, що NiceHash не просто є найкращим майданчиком для торгівлі хешрейтом, а також виявляє великий інтерес до інновацій в галузі безпеки та захисту майнінгу.

Переможцем категорії "Угода року в галузі майнінгу" став Whatsminer, який у кінці 2023 року уклав угоду з Phoenix Group на суму $380 млн для розвитку проектів, пов'язаних з екологічним майнінгом.

Найкращим вибором для майнерів став контейнер Minerbase D40/D40S. У сфері майнінгу найкращим центром виявився Bitdeer, а особливе визнання отримав MinerPlus у категорії "Майнінгове програмне забезпечення року". Основною новиною року в галузі стало включення Bitdeer до лістингу Nasdaq.

Що представляє собою премія Bitdeer Mining Awards 2023?

Премія Bitdeer Mining Awards 2023 - це нова подія, яка має на меті відзначити найважливіші досягнення та інновації року в галузі майнінгу.

Організатором премії є компанія Bitdeer Technologies з Сінгапуру, заснована китайським підприємцем Джиханом Ву. За допомогою нагороди Bitdeer Mining Award вона планує відзначити технологічні досягнення, операційну ефективність та вплив на ринок важливих учасників у цій галузі.

Що сталося з Bitdeer після входу на Nasdaq

14 квітня Bitdeer Technologies Group почав свою торгівлю на біржі Nasdaq.

Керівництво компанії Bitdeer Technologies прийняло рішення про виходження на фондову біржу та зміну свого статусу на публічну компанію після придбання Blue Safari Group Acquisition Corp, яка має капіталізацію понад $1 млрд.

Проте, протягом перших днів торгів акції Bitdeer Technologies, компанії з галузі майнінгу, зазнали спаду більше ніж на 35%.