BitGo прискорив транзакції за допомогою нової функції.

  • 14.03.2024 09:31
  • 2 хвилини читання
BitGo прискорив транзакції за допомогою нової функції.

Відомий постачальник біткоін-гаманців та депозитарних рішень BitGo впровадив функцію Replace-By-Fee (RBF) на своїй платформі з метою прискорення обробки транзакцій. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Завдяки RBF, користувачі тепер можуть впливати на призупинені транзакції через вищі комісії, що стимулює майнерів оперативно підтверджувати їх у блокчейні. Ця можливість доступна у всіх гаманцях BitGo, що дозволяє користувачам мати більший контроль над своїми операціями, особливо в періоди перевантажень мережі.

Разом із цією інтеграцією користувачі BitGo отримують доступ до нового набору функцій, таких як сигналізація RBF під час виведення коштів, прискорення «застряглих» транзакцій з низькою комісією і перегляд деталей заміни в нових переказах.

Що означає заміна транзакції "Replace-by-Fee"

Заміна за комісію (RBF) - це функція протоколу Біткоїна, що дозволяє користувачам замінити очікувану транзакцію на нову з більшою комісією. Ця функція особливо корисна, коли транзакція "застрягла" в мемпулі (зоні очікування підтвердження транзакцій) через низьку комісію або перевантаження мережі.

Використовуючи RBF, користувачі можуть збільшити комісію за транзакцію, щоб стимулювати майнерів надавати пріоритет їхнім транзакціям, тим самим прискорюючи їхнє підтвердження в блокчейні. RBF надає користувачам більшу гнучкість і контроль над своїми транзакціями, особливо в ситуаціях, коли важливим є швидке проведення транзакції.

Послуги кастодія

Починаючи з цього року, компанія BitGo також пропонує послуги кастодії для інвестиційних компаній, які запускають спотові біткоїн-ETF. Наприклад, компанія Valkyrie вирішила розподілити зберігання своїх монет за допомогою BitGo, щоб уникнути залежності від біржі Coinbase.