Біткоїн прагне досягти позначки у $50 000: що толкає BTC вперед

  • 09.02.2024 10:00
  • 3 хвилини читання
Біткоїн прагне досягти позначки у $50 000: що толкає BTC вперед

Біткоїн (BTC) показує перспективний зростаючий тренд, пройшовши позначку в $46 000.

За словами відомого трейдера Глена Гудмана, Біткоїн стикнувся з важливим рівнем опору на рівні $50 000. Хоча ціна близька до цього рівня, вона ще не змогла переконливо його пробити. Цей рівень вважається важливою точкою повороту для короткострокових ринкових настроїв. Наразі ціна головної криптовалюти становить $46 278, що є 4% зростанням протягом останніх 24 годин.

Зростання вартості значною мірою обумовлене діями майнерів, які зменшили щоденні продажі з понад 800 BTC наприкінці 2023 року до менш ніж 300 BTC на початку 2024 року. Дані CryptoQuant свідчать, що майнери надають перевагу зберіганню своїх активів, незважаючи на стрімке зниження доходності майнінгу.

Висхідному тренду Біткоїна також сприяє збільшений інтерес з боку великих інвесторів, які активно купують криптовалюту. Аналітична платформа LookOnChain відзначає значні рухи, включно з виведенням 2 741 BTC вартістю близько 118 мільйонів доларів з Binance незадовго до зростання цін.

Обертовий рівень

На зображенні, яке підготував Гудман, можна бачити коливання, при яких Біткоїн стикається з рівнем опору вартістю 50 000 доларів.

Протягом минулого року Біткоїн пережив стрімке зниження зі свого історичного піку, після чого настала період консолідації та недавній підйомний тренд. Обсяг торгів, який представлений у нижній частині графіку, показує меншу активність під час періоду консолідації, що свідчить про обережний підхід інвесторів. Синя пунктирна лінія позначає рівень $50 000 ─ поріг, який було тестовано неодноразово.

Наразі важливим рівнем для спостереження є $50,000. $BTC #Bitcoin pic.twitter.com/sKpal1AlFq — Глен Гудмен (@гленгудмен) 8 лютого 2024

Прорив вищезазначеного рівня вказуватиме на потенціал подальшого зростання. Але повторні його тести без явного прориву підкреслюють невпевненість ринку. Аналітик Герт ван Лаген зауважує, що цінові рухи Біткоїна перед проривом попередніх історичних максимумів часто супроводжувалися закриттям в межах рівнів корекції Фібоначчі 61,8-78,6%. Потім наставав тест рівня 61,8% і, можливо, параболічне зростання поза межі попереднього історичного максимуму.

Раніше ми повідомляли про те, яку суму становив середній прибуток криптоінвесторів у 2023 році.

Це може бути цікаво для вас.

  • Останній розрахунковий блок Біткоїна: криптосвятий Чарлі Шрем оголосив дату.
  • Коли відбудеться остання можливість вигідно придбати BTC перед булраном?
  • Скільки ще поділів на дві частини буде в Біткоїнові?