Біткоїн тримає ріст вже сьомий місяць поспіль.

  • 01.04.2024 09:31
  • 2 хвилини читання
Біткоїн тримає ріст вже сьомий місяць поспіль.

За результатами березня курс біткоїна збільшився на 16%, це вже сьомий місяць поспіль, коли вартість активу зростає.

Раніше найкращим показником було шість місяців безперервного зростання у 2020-2021 роках (за час попереднього бичачого ринку). Навіть у початковий період існування Біткоїна, коли вартість росте стрімко, корекції теж були досить поширеними.

Рух курсу BTC/USD за рік. Інформація взята з CoinGecko.

Важливо відзначити, що до початку поточного семимісячного зростання курс біткоїна був менше $30 000, а зараз він складає близько $70 000. Біткоїнери також дивляться оптимістично на майбутнє через наближення халвінгу, який очікується цього місяця.

Фактори збільшення

Основним катализатором зростання курсу активів в останні місяці стала притока коштів до спотових біткоїн-ETF. Наприклад, минулого тижня приток коштів склав понад 3000 BTC, а майнери в даний час добувають 900 монет на тиждень.

Крім того, компанія MicroStrategy та уряд Сальвадору продовжують активно надходити в криптовалюту. Очікування халвінгу та зниження процентних ставок Федеральною резервною системою (ФРС) також надає додаткового оптимізму інвесторам.

Прогнози фахівців

Аналітик з біткоїна Том Лі вважає, що до кінця поточного року курс цього активу може досягти рівня $150 000. Експерти з FundStat, у свою чергу, раніше прогнозували досягнення рівня $180 000 навіть до події халвінгу. Таким чином, загальна думка в цілому сприятлива до біткоїна на середньострокову перспективу.