Біткоїн тримається на рівні $61 000, не зважаючи на дані щодо індексу цін виробників у США.

  • 14.05.2024 16:31
  • 4 хвилини читання
Біткоїн тримається на рівні $61 000, не зважаючи на дані щодо індексу цін виробників у США.

Ціна Біткоїна перевищила позначку у $61 000 після виходу несподівано гарячих даних по індексу цін виробників у США. Зараз усі очі прикуті до майбутніх даних по індексу споживчих цін.

Після публікації очікуваних даних по індексу цін виробників США (PPI), біткоїн торгується вище рівня $61 000. Крипторинок з нетерпінням чекав на ці важливі дані, оскільки зростає занепокоєння щодо планів Федеральної резервної системи США щодо відсоткових ставок.

Індекс цін виробників у США зріс на 2,2%

Показник індексу цін виробників є важливим значенням інфляції, яке дозволяє отримати інформацію про поточний стан економіки. Наприклад, даними від Бюро статистики праці США було показано, що в квітні індекс цін виробників зрос на 0,5% у місячному обчисленні, що перевищує 0,2%, зафіксованих у попередньому місяці.

У квітні цього року американський виробничий індекс цін (PPI) зрос на 2,2%, що було більшим, ніж показник у березні (2,1%), і стало найвищим показником з квітня 2023 року. Базовий індекс цін виробників без урахування харчових товарів та енергоресурсів також зріс у квітні на 0,4%, більше, ніж очікувалося на ринку (0,2%). У річному вимірі базовий індекс цін виробників підвищився на 3,1% у квітні, у порівнянні з показником 2,8% у попередньому місяці.

Значно вищі, ніж очікувалося, показники інфляції додатково збільшили занепокоєння на ринку, оскільки вони перебувають у вищій межі за цільовим діапазоном Федеральної резервної системи у 2 відсотки. Зараз увага прикута до даних щодо індексу споживчих цін в США, які стануть відомі сьогодні.

Ціна Біткоїна залишається на рівні вище $61 000.

Протягом останніх кількох днів ціна Біткоїна стала об'єктом дуже волатильної динаміки через макроекономічні та ринкові турбулентності. Після публікації останніх даних щодо індексу цін виробників, ціна Біткоїна продовжила свій спад, але залишилась вище рівня у $61 000.

Наразі, курс біткоїна скоротився на 2,85% і становить $61 200. Обсяг угод зрос на 9,5% і становить $25,67 млрд.

Інфляційний тиск в США наразі негативно впливає на настрої інвесторів, викликаючи занепокоєння щодо можливого затримання планів Федеральної резервної системи щодо підвищення відсоткових ставок. Крім того, деякі останні дані також вказують на можливість подовження яструбиністої політики ФРС, що ще більше погіршує настрої інвесторів.

Згідно з інструментом CME FedWatch, ймовірність того, що центральний банк залишить процентну ставку незмінною на засіданні 12 червня 2024 року, становить 91,1%.

Федеральна Резервна Система (ФРС) має дві основні мети: контроль інфляції та максимізація зайнятості. Залежно від пріоритету, який вона встановлює, політику ФРС називають або "голубиною", або "яструбиною". Щоб дізнатися більше деталей на цю тему, прочитайте нашу статтю "Голубиний та яструбиний: ключові відмінності грошово-кредитної політики ФРС США".

Ви могли не помітити:

  • Ціна Bitcoin може спасти до $51 970, якщо не відновить цей рівень.
  • Ведучий аналітик CNBC купив три криптовалюти.
  • Як оцінити настрої на ринку перед покупкою криптовалюти?