Біткоїн виявиться у "золотій зоні": Майк Новограцький назвав умови.

  • 09.04.2024 12:45
  • 3 хвилини читання
Біткоїн виявиться у "золотій зоні": Майк Новограцький назвав умови.

Майк Новограц вказав головну причину своєї спрямованості на Біткоїн.

Генеральний директор Galaxy Digital Майк Новограц вважає, що Федеральна резервна система США знизить відсоткові ставки, хоча він особисто не бачить для цього вагомих причин. Таку думку він висловив у своєму останньому пості в соціальній мережі Х.

Новоград вважає, що такі макрофінансові умови будуть сприятливими як для біткоїна, так і для дорогоцінних металів. Водночас мільярдер турбується дефіцитом федерального бюджету США.

Раніше Майк передбачив, що ціна найбільшої криптовалюти може перевищити позначку в $100 000 у 2024 році, вказавши ключовим фактором свого "бичачого" прогнозу "шалений імпульс" у біткоїн-біржових фондах (ETF). У квітні минулого року мільярдер заявив, що Біткоїн опиниться в "золотій зоні", якщо Федеральна резервна система (ФРС) знову почне знижувати відсоткові ставки.

Проте ймовірність того, що Федеральна резервна система (ФРС) знизить відсоткову ставку тричі цього року, раптово зменшилася. Фактично, ф’ючерсні трейдери зараз бачать менше, ніж 50% ймовірність зниження ставки в червні. Останні економічні дані, що вновину підтвердили стійкість американської економіки, можуть змусити ФРС відмовитися від проведення більш м’якої грошової політики.

Федеральна резервна система (ФРС) має дві головні цілі: контроль інфляції та максимізація зайнятості. В залежності від того, яка з цих цілей має пріоритет, політику ФРС називають "голубиною" або "яструбиною". Щоб докладніше розібратися у цьому питанні, рекомендуємо прочитати нашу статтю "Голубиний та яструбиний: ключові відмінності грошово-кредитної політики ФРС США".

Чи на Біткоїн очікується спад?

8 квітня ціна Біткоїна знову перевищила позначку у $72 000. Криптовалютне співтовариство хвилюється майбутнім халвінгом, який багато хто вважає одним з ключових "бичачих" каталізаторів для криптовалюти.

Однак колишній генеральний директор BitMEX Артур Хейс вважає, що ціна Біткоїна різко впаде після цього, оскільки бичачий наратив навколо цієї події "добре вкорінився". Також Хейс вважає, що гонитва TradFi за біткоїн-ETF може негативно вплинути на ринок Біткоїну.

Ви мали можливість пропустити:

  • Уряд США обміняв $2 млрд на біткоїни через платформу Coinbase: наслідки
  • Квітень має важливі події для крипторинку.
  • Важливі складові успішного плану криптовалютної торгівлі