Біткоїн витіснить золото в умовах кризи в американській банківській системі - Кеті Вуд.

  • 06.02.2024 14:17
  • 4 хвилини читання
Біткоїн витіснить золото в умовах кризи в американській банківській системі - Кеті Вуд.

Кеті Вуд вважає, що Біткоїн виконав всі очікування під час регіональної банківської кризи в США у 2023 році. Тому під час глобальної кризи на нього можна з впевненістю покладатися.

Кеті Вуд з Ark Invest вважає, що Біткоїн швидше, ніж очікувалося, стане заміною золота як безпечного активу.

У недавньому інтерв'ю на YouTube Кеті поділилася своїм баченням щодо сучасної поведінки Біткоїна, зазначивши значення цієї криптовалюти як активу, що допомагає зменшити ризик і "втечу в якість" в умовах економічної невизначеності.

Вуд зауважує, що він спостерігає закономірність, подібну до тієї, яку він помітив під час кризи регіональних банків минулого року у березні. Тоді ціна Біткоїна зросла на 40 відсотків, в той час як індекс KRE зазнав труднощів. Зараз, роблячи паралелі з ситуацією сьогодні, Вуд відзначає, що Біткоїн знову стає популярним, тоді як індекс регіональних банків проявляє ознаки нестабільності.

Вона вважає, що осознання того, що Біткоїн є "втечею в якість", стає все більш очевидним. З іншого боку, глобальні ринки, наприклад Китай, зіткнулися зі значною економічною невизначеністю, і все більше інвесторів бажають інвестувати свої кошти в Біткоїн.

Вуд використовує графік ціни Біткоїна порівняно з золотом, щоб підкріпити свою точку зору. Цей графік демонструє стабільний тривалий рост ціни Біткоїна. За думкою Вуда, ця тенденція свідчить про постійний процес відчутного заміщення золота Біткоїном в сфері інвестицій.

В 2024 році очікується битва між BTC та золотом

В даний час Волл-Стріт має непросту ситуацію через банківську кризу в регіоні, тимчасом багато великих компаній вже оголосили про масові звільнення на 2024 рік. Майк Макглоун, старший стратег Bloomberg в галузі сировинних товарів, прогнозує можливу рецесію в країні в кінці року.

За його думкою, у 2024 році Біткоїн матиме менш вигідні результати порівняно з акційним ринком.

Навіть якщо багато експертів на ринку очікують зниження відсоткових ставок Федеральною резервною системою США, Макглоун вважає абсолютно протилежне. Він стверджує, що такі прогнози не сприятимуть криптовалютам, таким як Біткоїн, які вважаються ризикованими активами. Замість цього, він прогнозує, що золото може випередити Біткоїн за динамікою протягом наступного року.

Раніше ми розповідали про найбільш поширені помилки, що виникають під час інвестування в золото, а також про способи їх уникнути.

Це може вас зацікавити:

  • Висловлюючи свою думку, Google Bard AI наводить 4 основні аргументи на підтримку переваги Біткоїну над золотом.
  • Цікавинки зі світу золотого сховища у банках
  • На початку 2024 року венчурні фонди були зацікавлені в інвестуванні в кілька криптопроєктів.