Біткоїн зайняв певне місце серед світових активів, - повідомляє BlockBeats.

  • 11.03.2024 17:16
  • 2 хвилини читання
Біткоїн зайняв певне місце серед світових активів, - повідомляє BlockBeats.

За даними BlockBeats, після нещодавнього зростання ціни Біткоїна до понад $71 тисячі (новий історичний максимум), ринкова капіталізація цієї криптовалюти зросла до $1,398 трлн. Це дозволило Біткоїну випередити срібло ($1,379 трлн) та посісти восьме місце в рейтингу найбільших активів світу.

За даними CompaniesMarketCap, на 11 березня 2024 року ринкова капіталізація Біткоїна складає $1,418 трлн.

При цьому головна монета залишається позаду Alphabet, чия ринкова капіталізація складає $1,6 трлн. Найбільшою ринковою капіталізацією у світі залишається золото, вартість якого становить $14,66 трлн.

Протягом останніх 24 годин ціна Біткоїна збільшилася на близько 2,4%, до 6:00 за східним часом вона становила $71 621. О 16:50 ціна провідної криптовалюти становила $72 тис.

Цікавий факт: Роберт Кійосакі змінив своє прогнозування щодо ціни Біткоїна.

Швидке збільшення ринкової капіталізації Біткоїна підкреслює зростаюче визнання та прийняття цифрової валюти як роздрібними, так і інституційними інвесторами. Чим більше людей інвестує в цю монету, тим більше зростає її вартість, зміцнюючи її позицію.

Підтримується BTC тим, що великі компанії, такі як Tesla і MicroStrategy, вкладають кошти в цей актив. Разом із зростанням ринкової капіталізації ймовірно, що це приверне увагу ще більшої кількості інвесторів і ще більше закріпить свої позиції на світовому фінансовому ринку.

Раніше ми писали про те, які великі компанії вкладають кошти в Біткоїн.

Погляньте на інші відомі матеріали:

Віталій Бутерін висловив свою стратегію Ethereum у боротьбі проти квантових атак.

Торговець зміг збільшити суму $1 800 до $11 мільйонів за 3 місяці: на що він витратив ці кошти?

У браузері Brave тепер можна користуватися біткоїн-адресами.

За інформацією theblock.co.