Біткоїн здобув перевагу над сріблом і став другим найбільшим товарним ETF у США.

  • 19.01.2024 08:16
  • 3 хвилини читання
Біткоїн здобув перевагу над сріблом і став другим найбільшим товарним ETF у США.

Компанія Grayscale, що спеціалізується на криптовалютних активах, має найбільший об'єм активів під управлінням (AUM) у розмірі 27,5 млрд доларів США. Це свідчить про зростаючу популярність криптовалюти на ринку ETF-активів Сполучених Штатів Америки.

Біткоїн використався сріблом і тепер претендує на титул другого найбільшого активу під управлінням (AUM) товарного ETF. Ця подія сталася всього за тиждень після запуску спотових біткоїн-фондів, що свідчить про швидкий розвиток капіталу інвесторів.

У зображенні викачується відтворювати глибину та контраст черно-білої палітри кольорів. Це запускається за допомогою градацій сірого кольору, які дозволяють зображенню виражати форму, текстуру та тон. Грейскейл допомагає нам зосередитися на контенті, забезпечує високу візуальну сумісність і надає зображенню естетичний вигляд. Використання грейскейлу дозволяє також позбутися відволікаючих кольорів і сконцентруватися на важливих елементах зображення.

Центральне місце у цьому швидкому зростанні займає перетворення компанії Grayscale Bitcoin Trust на ETF. Воно дало змогу створити не тільки найбільший біткоїн-ETF, але й надав ринку значну ліквідність. Grayscale перебуває в авангарді фінансової еволюції, маючи приблизно 647 651 біткоїнів, що відповідає значній сумі в 27,5 млрд доларів. За останніми даними, на Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC) припадає близько 619 000 BTC.

У результаті, срібло займає третє місце серед ETF, спрямованих на один товар. На даний момент, загальний обсяг активів срібного ETF становить приблизно 11,5 мільярда доларів, розподілені між п'ятьма різними фондами. Для порівняння - за всього п'ять днів торгів загальний обсяг 11 фондів Bitcoin ETF перевищив 12 мільярдів доларів. Золото, зі свого боку, залишається лідером з значним обсягом у 96,3 мільярда доларів, розподіленими між 19 ETF фондами.

Раніше ми вже говорили про чотири переконливі аргументи, які свідчать про те, що Біткоїн може мати перевагу як інвестиційний актив над золотом.

Тобі може бути цікаво це:

  • Швидкість хешування біткоїнів зменшилась на 34%.
  • VanEck вирішив виключити Bitcoin Strategy ETF зі свого лістингу. Причини такого рішення не розкриваються.
  • Чи може Біткоїн стати замінником долара? - думка Міжнародного Валютного Фонду (МВФ)