Біткоїнери відмовилися акцептувати примирення з Крейгом Райтом.

  • 05.02.2024 14:15
  • 3 хвилини читання
Біткоїнери відмовилися акцептувати примирення з Крейгом Райтом.

У Великій Британії у понеділок, 5 лютого, станеться судове засідання щодо справи некомерційної організації Crypto Open Patent Alliance (COPA), яка просить визнати, що Крейг Райт, австралійський підприємець, не є засновником Біткоїна. Про це повідомляє The Gardian.

Представник організації зазначив, що судовий процес, який очікується триватиме протягом місяця, врешті-решт підтвердить, що Райт не є Сатоші Накамото й не зможе продовжувати загрожувати розробникам.

Проведення судового засідання відбудеться у Вищому суді Лондона.

спотворення в ужитті алгоритму GPT-3 іншим жартівливим способом. Користувач вніс зміни до початкового тексту, щоб забагато не покладатися на систему, і в результаті отримав запитальний вислів "Це правда чи ні?". Райт відповів, що це залежить від того, як що має на увазі під "правдою", оскільки GPT-3 не має розуміння про світові події. Вона заснована на зібраній інформації з Інтернету і відображає те, що було введене в неї.

На минулому тижні стало відомо, що Крейг Райт звернувся до членів COPA і всіх заінтересованих сторін з пропозицією щодо вирішення судових спорів, пов'язаних з інтелектуальною власністю Біткоїну. Він запропонував відмовитися від авторських прав на бази даних, що стосуються BTC, BCH та ABC. Крім того, він пропонує своїм противникам "безвідкличну ліцензію на виключних умовах", яка дозволить їм володіти цими базами даних.

За своєю чергою, COPA не має наміру створювати, копіювати або розгалужувати Біткоїн. Організація також пояснила, як вона збирається зберігати свою позицію як самопроголошений наступник Сатоші Накамото.

Але, як ми бачимо, COPA вирішила відхилити пропозицію австралійця і планує подати позов до нього й надалі.

Як відомо, компанія Джека Дорсі та біржа Coinbase входять до організації Crypto Open Patent Alliance.

Ким може бути Сатоші Накамото?

Багато людей вважають, що шифропанк Хел Фінні є творцем головного цифрового активу. Однак, співзасновник компанії Casa, Джеймсон Лопп, не погоджується з цим. Він представив докази, що Фінні не міг виконувати цю роль, посилаючись на його участь у марафоні і час листування із Сатоші Накамото. За його словами, Фінні під час бігу не міг спілкуватись з представниками Біткоїн-спільноти.