Біткоїнів власникам запропонували змінити стратегію Hodl.

  • 22.03.2024 08:30
  • 4 хвилини читання
Біткоїнів власникам запропонували змінити стратегію Hodl.

Продаж частини запасів біткоїнів, коли ринок перебуває у стані «екстремальної жадібності», є більш прибутковою інвестиційною стратегією, ніж просто купівля та утримання. Таким висновком поділився користувач мережі Reddit з ніком skogsraw, повідомляє Cointelegraph.

Він створив декілька варіантів стратегій і поділився ними з іншими користувачами. Перший варіант стратегії skogsraw передбачав вкладання $100 у біткоїн щотижня, починаючи з 17 березня 2018 року до 9 вересня 2023 року, що призвело до отримання 124,8% прибутку.

Другий план включав в себе стратегію різного рівня, яка передбачала покупку BTC у розмірі $150 щотижня в умовах екстремального страху, $100 - при страху, $75 - у нейтральному стані, $50 - у жадібності та $25 - в умовах екстремальної жадібності.

Третя стратегія була аналогічна, але передбачала продаж 5% накопичених біткоїнів кожного тижня, якщо вони виходили в область екстремальної жадібності. Ця стратегія виявилася найбільш прибутковою, оскільки її рентабельність становила 184,2%, у порівнянні з першою (124,8%) та другою (140,1%).

Скогсро визнав, що тести не були перевірені, і підкреслив необхідність проведення тестування на більшій кількості тимчасових інтервалів.

Висновки skogsraw не враховували комісію мережі Біткоїна за торгівлю, яка часто досягає максимуму в періоди екстремальної жадібності.

"Це дуже переконливі результати на користь зміни вашої стратегії. Сподіваюся, ви знайдете її корисною в майбутньому вибуховому періоді!" - повідомив користувач.

Чому власники біткоїну підтримують стратегію Hodl

Стратегія Hodl дуже популярна серед учасників ринку криптовалют, оскільки вона ґрунтується на довгостроковій перспективі щодо біткоїну як активу, вартість якого буде зростати з часом через його обмежену кількість та зростаючий попит.

Ця стратегія полягає в утриманні біткоїна протягом тривалого періоду, нехтуючи короткостроковими коливаннями ринку та спекулятивними тенденціями, що зменшує ризик втрат через необдумані рішення в періоди високої волатильності.

Hodl підтримує ідею того, що біткоїн - це не просто засіб обміну, але і засіб збереження, схожий на золото. Таким чином, вірність стратегії Hodl відображає віру в довгострокову фінансову цінність біткоїна і його потенціал як інструмента для збереження капіталу в умовах економічної нестабільності та інфляції.

Коли останнім разом Індекс жадібності та страху досягав свого максимуму.

Аналітики нагадують, що на фоні турбулентності ринку його учасники можуть проявляти екстремальні емоції. За останнім зростанням курсу біткоїна Індекс жадібності та страху 5 березня досягнув рекордного показника 90 – екстремальної жадібності. Раніше цей показник 90 був перевищений лише трохи 19 лютого 2021 року.