BlackRock випередив GBTC за обсягами торгів ETF.

  • 08.02.2024 09:31
  • 2 хвилини читання
BlackRock випередив GBTC за обсягами торгів ETF.

Сума угод інвестиційної компанії BlackRock на ETF ринку становила $341,2 млрд на 7 лютого, що перевищує результати її конкурентів Grayscale та Fidelity. Новину повідомив аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт.

Аналітики охарактеризували досягнення біткоїн-ETF IBIT від BlackRock як "день великого обсягу", який перевершив обсяг Grayscale Bitcoin Trust у розмірі $296,5 млн. Фонд FBTC від Fidelity посів третє місце з обсягом в розмірі $200 млн, тоді як решта семи фондів мали щоденний обсяг у розмірі $188 млн.

Обсяги торгів біткоїн-ETF зіграли важливу роль у суспільному медіа, оскільки були згадані у соцмережі Х.

Обсяг торгів акціями спотових біткоїн-ETF продовжує зростати і вже перевищив $1 млрд на день. Незважаючи на цю позитивну динаміку, поточні показники все ще менші, ніж торговельна активність у перші два тижні після їх запуску.

Свіжий приплив інвестицій

Тимчасово надходження в спотові біткоін-ETF продовжують перевершувати відтік з GBTC вже дев'ять днів поспіль. За попередніми даними, 7 лютого відтік грошей з GBTC становив $81 млн, тоді як інші дев'ять спотових біткоїн-ETF принесли $226 млн надходжень.

Таким чином, сукупний обсяг інвестицій у біржові фонди, які базуються на біткоїні, становить 145 мільйонів доларів США. Позитивна тенденція збільшує попит на біткоїн з боку інвестиційних компаній та їх клієнтів, що сприяє зростанню курсу BTC.

Індикатори першого місяця торгів.

За результатами січня, чистий приплив коштів у біткоїн-ETF склав 10 000 BTC. Хоча ці показники не є дуже високими, аналітики передбачають зростання надходження коштів у майбутні місяці, оскільки відтік коштів з GBTC поступово зменшується. Протягом січня, GBTC продав загалом 132 195 BTC, зменшивши свій запас біткоїнів на 21% - з 619 220 BTC станом на 11 січня до 487 025 BTC на 31 січня.