Blockstream встановив 100 000 вузлів у мережі Lightning.

  • 14.05.2024 07:30
  • 3 хвилини читання
Blockstream встановив 100 000 вузлів у мережі Lightning.

Кількість активних вузлів у мережі Lightning Network, розгорнутої компанією Blockstream, перевищила 100 000 одиниць станом на 13 травня. Про це повідомлено дочірньою компанією Greenlight.

Ця тенденція свідчить про все більше поширення другого рівня блокчейну Біткоїна. Серед основних причин такої тенденції: бажання зменшити комісійні витрати, прискорити перекази, а також зростання глобального інтересу до Біткоїна серед широкої аудиторії після халвінгу.

Ми офіційно перетнули позначку в 100 000 вузлів Blockstream в глобальній мережі Lightning Network! Ці вузли працюють з додатками, такими як Relai, Green Wallet та інші. Вони забезпечують доступ до миттєвих, приватних і доступних безпеки біткоїн-платежів без участі кастодіантів!

Blockstream - американська компанія, яка спеціалізується на розробці технологій для криптовалют, зокрема біткоїну. Компанія відома своїми рішеннями у сфері блокчейн технологій, розробкою платіжних систем і криптографією. Blockstream активно працює над розвитком інфраструктури для роботи з криптовалютами та забезпеченням їх безпеки.

Blockstream - це відома компанія, яка спеціалізується на Біткоїні. Вона була заснована у 2014 році і надає різноманітні продукти і послуги, пов'язані з цією криптовалютою. Ці рішення включають у себе сайдчейни, блокчейн-інфраструктуру та засоби безпеки.

Одним зі значущих внесків Blockstream у екосистему Біткоїна є розробка Liquid Network - сайдчейну для Біткоїна. Він забезпечує швидкі та конфіденційні транзакції між учасниками. Крім того, Blockstream бере участь у різних інших проєктах, спрямованих на покращення масштабованості, конфіденційності та безпеки Біткоїна.

Ємність каналу передачі даних.

Зростання попиту на мікротранзакції вразило і на розвиток мережі Lightning Network. У березні пропускна здатність збільшилася на 37% і досягла історичного піку в $325 мільйонів. Однак потужність в біткоїн-еквіваленті скоротилася на 5%. Ріст пропускної здатності в доларах США відповідає позитивній динаміці курсу BTC, який у цьому році збільшився у півтора рази.